MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. Specialistka v aplikacích výplňových materiálů

Popis lékaře

MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D.

Odbornice na aplikaci injekčních preparátů, školitelka aplikací botulotoxinu, výplní Juvedérm® a Belkyra® a první vyškolený chirurg v ČR na liftingové nitě Aptos.

MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. je ředitelkou Brandeis Clinic a zároveň primářkou zdejšího oddělení plastické chirurgie. Její cesta světem estetické medicíny začala studiem Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Další zkušenosti získávala na Klinice plastické chirurgie Nemocnice Na Bulovce, kde se zaměřila na rekonstrukci prsu po nádorových onemocněních a následně se zde v roce 2018 stala primářkou.

Zkušenosti z operativních zákroků, vynikající znalosti anatomie a poznatky ze zahraničních sympozií jí umožnily stát se odbornicí na aplikaci injekčních preparátů a v rámci Česka je školitelkou hned několika speciálních technik.

Mezi nabízená ošetření patří napřílklad Full Face Treatment aplikační technikou MD Codes, kde pracujeme s výplňovými materiály značky Juvéderm. Ta je zaměřena na přesnou práci s předdefinovanými aplikačními body po celém obličeji, do kterých se aplikují dermální výplně pro dlouhotrvající a hlavně přirozený výsledek celkového omlazení obličeje.

Další specialitou doktorky Kalinové jsou liftingové nitě Aptos. Byla totiž prvním vyškoleným chirurgem v ČR pro aplikaci této speciální miniinvazivní omlazovací metody.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!