Mezoterapie Aquashine

Mezoterapie Aquashine je revoluční ošetření pro revitalizaci a omlazení pleti, odstranění vrásek a pigmentových skvrn a zlepšení elasticity kůže.

Popis ošetření

Používá se na oblast obličeje, krku a dekoltu ale i na omlazení kůže hřbetu rukou. Aquashine představuje nový koncept, který díky pečlivě vybraným účinným složkám, které se přirozeně vyskytují v pokožce, redukuje vrásky, zlepšuje elasticitu pokožky, revitalizuje ji, stahuje póry a hydratuje. 

Aquashine spočívá v tom, že se do kůže aplikuje kyselina hyaluronová a komplex 50 účinných regeneračních látek (24 aminokyselin, 14 vitamínů, 8 minerálů a koenzymů, 4 biomimetických peptidů) jemnými vpichy velmi jemnými jehličkami. Aquashine je dostupný ve 2 verzích: Aquashine, který vyplňuje jemné vrásky a omlazuje pokožku, a AquashineBR, který omlazuje pokožku, rozjasňuje a redukuje již vzniklou hyperpigmentaci, zpomaluje syntézu melaninu a zároveň působí preventivně antipigmentačně. 

Doporučená frekvence ošetření

3 ošetření s odstupem 1 měsíce, celkem 2-3 ročně pro dosažení konstantního efektu. Je možné podstoupit 6 ošetření s odstupem 2 týdnů, celkem 5-6 ročně. Kolik ošetření a s jakou frekvencí ošetření podstoupit doporučí lékař, vše závisí na individuálním stavu kůže. Někomu bude stačit jedno až dvě ošetření ročně, někdo potřebuje ošetření víc.

Před zákrokem

Před podstoupením zákroku je nutné nejdříve absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Klientky by měly na ošetření přijít nenalíčené. Ošetřované místo se potře znecitlivujícím krémem a dezinfikuje se.

Během zákroku

V oblasti obličeje, krku nebo dekoltu lékař injekční stříkačkou a tenkou jehlou pomocí drobných vpichů aplikuje do kůže Revofil Aquashine nebo Revofil AquashineBR. Zákrok probíhá ambulantně a trvá od 15 do 60 minut v závislosti na velikosti ošetřované oblasti.

Po zákroku

Po zákroku následuje jemná masáž, aby se roztok v pokožce stabilizoval, dále vám bude přiložen chladivý obklad a antiseptický krém. Na ošetřených místech se může objevit lehké zarudnutí nebo malý otok, který vymizí během několika hodin po ošetření. Mohou se objevit i drobné modřinky velikosti tečky, které do několika dní vymizí. Řídce se vyskytují nepatrné nerovnosti pleti velikosti hlavičky špendlíku, ale vymizí v řádu dnů až týdnů.

Kdo může zákrok podstoupit?

Zákrok pomocí výplní Revofil Aquashine nebo Revofil AquashineBR je vhodný pro zdravé osoby starší 18 let. Není vhodný pro těhotné ženy, osoby užívající léky na ředění krve, osoby citlivé a s alergickou reakcí v ošetřovaném místě, nebo s nevstřebatelnými kožními implantáty v ošetřovaném místě.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!