Mezoterapie

Mezoterapie je ošetření, při kterém aplikujeme speciální léčebné roztoky přímo do střední vrstvy kůže. K aplikaci se používají buď speciální válečky, tzv. dermarolery nebo mikroinjekce. Tato metoda významně usnadňuje působení účinných látek na pokožku. Díky podpoře tvorby kolagenu a nových buněk můžeme mezoterapií dosáhnout skvělých výsledků při řešení řady estetických i funkčních nedostatků pleti.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

 

Princip mezoterapie

Speciální roztoky aplikované pomocí mezoterapie obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin, koenzymů, peptidů a kyselinu hyaluronovou. Jejich detailní složení se různí podle druhu a oblasti ošetření.

Jedná se o minimálně invazivní postup. Účinky mezoterapie jsou viditelné ihned po zákroku.
Pro dlouhodobé udržení efektu je doporučeno zopakovat sérii ošetření dle doporučení odborníka.

Přínosy mezoterapie

Obličej a dekolt

  • Redukce vrásek a celkové omlazení pokožky
  • Zvýšení elasticity pleti, stažení rozšířených pórů
  • Redukce akné a jizviček po akné
  • Vyhlazení hypertrofických jizviček
  • Revitalizace a hydratace suché a matné pokožky

Tělo

  • Redukce strií
  • Redukce celulitidy

Vlasy

  • Revitalizace vlasového porostu
  • Obnovení mikrocirkulace
  • Podpora růstu vlasů z poškozených vlasových folikul

Před zákrokem

Na mezoterapii není potřebná žádná příprava. Doporučujeme přijít na ošetření bez make-upu. Pokud to není možné, budete odlíčeni u nás. Několik hodin před zákrokem nedoporučujeme používat ani žádné jiné kosmetické přípravky.

Během zákroku

Před ošetřením lékař pokožku vyčistí a dezinfikuje. Dle domluvy může použít i lokální znecitlivění - zpravidla ve formě gelu nebo krému. Poté aplikuje do předem určených míst velmi tenkými jehličkami speciální léčivý roztok. Postupuje tak, aby byla rovnoměrně pokryta celá ošetřovaná oblast. Zákrok trvá podle rozsahu a typu ošetřované lokality od 5 do 60 minut.

Po zákroku

Doba hojení je individuální. Závisí na rozsahu ošetření a stavu pokožky. Ve většině případů se klient může ihned - nebo nejpozději druhý den - vrátit do pracovního i společenského života. Prvních 24 hodin po zákroku používejte pouze kosmetické přípravky, které vám doporučí ošetřující lékař. Po dobu několika dnů se vyhněte přímému slunci a používejte krémy s vysokým ochranným faktorem (30+).

Kdo může zákrok podstoupit?

Mezoterapie je vhodná pro zdravé ženy i muže starší 18 let. Neprovádí se v době těhotenství a kojení a při známé přecitlivělosti na některou ze složek aplikovaných přípravků. Vhodnost zákroku v případě kožních problémů v ošetřované oblasti posoudí lékař.

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!