Medailonek Anny Brandejs

Anna Brandejs MVDr., vdaná za známého pražského hoteliéra Antonína Brandejse V roce 1992 promovala na Univerzitě veterinárního lékařství. 2 roky po skončení univerzity pracovala na katedře Biochemie UVL. 1994 - 2002 pracovala pro nadnárodní farmaceutické koncerny (např. Abbott). 2002 založila firmu Medaprex (dovoz injekčních preparátů, implantátů a přístrojů pro kliniky estetické medicíny). V roce 2013 založila Brandeis Clinic.

V České republice je mnoho klinik estetické medicíny na vysoké úrovni, v čem se ta vaše liší od ostatních?

Chtěli jsme, aby naše klinika patřila mezi ty nejlepší v Evropě. Proto jsme se inspirovali u špičkových švýcarských klinik. Odlišujeme se hlavně ultramoderním technologickým vybavením a důmyslným komfortem. Navíc jako jedna z mála klinik poskytujeme komplexní služby estetické medicíny a to plastickou chirurgii a preventivní medicínu.

Jaké možné estetické zákroky nabízíte?

Poskytujeme celé spektrum zákroků plastické chirurgie, nejpopulárnější z chirurgie jsou u nás liposukce, zvětšování prsou silikonovými implantáty i vlastním tukem, zmenšování prsou, plastiky nosu a facelifty. Neméně je oblíbená stomatologie. Dnes chce mít každý krásné zuby a na Brandeis Clinic skutečně umíme dělat překrásné korunky, fasety a zubní implantáty. V korektivní dermatologii je velký zájem o botulotoxin, výplně a laserové odstraňování vrásek, strií, pigmentových skrvn a epilace.

Mnoho vašich klientů vám jezdí na zákroky z Ruska. Co všechno pro klienty zajišťujete z hlediska servisu? Například i ubytování?

Ano, máme pacienty z Ruska, Německa a Velké Británie. Ubytování jsme schopni zabezpečit v našem nádherném 5hvězdičkovém hotelu Paříž, který je umístěn hned vedle kliniky. Obě budovy, jak hotel, tak i klinika, jsou v pěší zóně v samém centru Prahy. Hotelová Concierge je schopna zabezpečit i výlety po pamětihodnostech Prahy, či mimo Prahu. Avšak po operaci zůstávají 1- 2 dny na naší klinice pod dohledem zdravotnického personálu. Značná část našeho personálu umí rusky, možná i proto velká část naší klientely jsou Rusové žijící v Praze, nebo v Karlových Varech.

V Moskvě se mnoho klientů zajímá o estetické kliniky v Praze, je pravda, že čekací lhůty na plastiku prsou jsou i jeden rok?

Není to pravda, v Praze je skutečně mnoho klinik a čekací doby jsou minimální. Na naší klinice máme 4 plastické chirurgy a 2 operační sály, a proto jsou čekací doby maximálně 1- 3 týdny.

Jaké platební instrumenty mohou klienti u vás použít?

U nás se dá platit v hotovosti EUR a CZK a také většinou platebních karet.

Na jaké nové přístroje jste obzvlášť pyšná?

Na naše přístrojové vybavení jsem skutečně velmi pyšná. Snažíme se být v používání nových a účinných technologií o krok vpřed. Právě proto máme tolik pacientů, kteří s oblibou využívají naše americké lasery značky Palomar v dermatologii, při omlazování kůže či odstraňování různých kožních nedokonalostí, jako jsou vrásky, jizvy, žilky atd… Máme taky laser na liposukci Slim Lipo, po jehož ošetření se pacient může často vrátit ve stejný den do práce, nebo na druhý den, protože tento laser, i když se jím dá odsát poměrně velké množství tuku, je velmi šetrný k podkoží pacienta. Odstranění tuku naším laserem má až o 79% méně pooperačních vedlejších účinků (podlitiny, otoky, bolestivost) ve srovnání s tradiční liposukcí.

Máme několik technologií, které máme v ČR jako první, například nejvýkonnější přístroj pro autotransplantaci tuku Adivive. Metoda přenosu tuku do prsou, nebo obličeje je tak mnohem efektivnější, pacientovi zůstává až 90 % tuku na novém místě. U konkurenčních metod je to v průměru 50 %.

Velmi oblíbený je u nás epilační přístoj Vectus, který je nejvýkonnějším a nejbezpečnějším laserem na světě. Tento přístroj máme také jako první a zatím jediní v ČR.

Samozřejmostí na naší klinice je stomatologický robot CEREC, kterým dokážeme zhotovit korunky a fasety pro pacienta v ten samý den. Ráno přijdete a večer odcházíte s krásným úsměvem.

Vaše klinika má nový design, působí velice uvolněně, klidně, že má člověk pocit, že je v dobrých rukou. S jakými odborníky spolupracujete?

Klinika sídlí v budově ze 13. století. Interiéry nám navrhoval známý český architekt Pizinger. Jelikož můj manžel je sběratelem umění, vyšperkoval kliniku obrazy a krásnými sochami. Ke klidné atmosféře přispívá velkou měrou personál. Jednak máme skvělé odborníky - lékaře, mnozí z nich pracovali i v zahraničí, například na nejlepších britských klinikách, proto se pacienti u nás cítí v dobrých rukou. Každý klient je pro nás velmi milý a důležitý. Poskytujeme služby estetické medicíny na nejvyšší možné kvalitativní úrovni s vysokým důrazem na bezpečnost provedených operací. Samozřejmostí je vstřícnost a diskrétnost, jako v pětihvězdičkovém hotelu!

Související obrázky

Medailonek Anna Brandejs Medailonek Anna Brandejs Medailonek Anna Brandejs Medailonek Anna Brandejs Medailonek Anna Brandejs Medailonek Anna Brandejs

Kontaktujte nás se svým dotazem
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!