Lipomassage přístrojem Cellu M6


Nový přístroj Cellu M6 od firmy LPG dokáže zvýšit přirozenou lipolýzu (odbourávání tuku) o 70% - 100%.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Tento výsledek je potvrzený klinickou studií a efekt je dosažen po 12 ošetřeních. Přístroj Cellu M6 je uznávaný odborníky na krásu, médii a je ověřen vědeckou komunitou. Odhaduje se, že ho denně využívá přes 100 000 lidí na celém světě.

Jak přístroj funguje?

Přístroj funguje na základě mechanostimulace. Terapeutická hlavice obsahuje dva samostatně řízené motorické válečky, které vyvolávají intenzivní biologické reakce. Stimulují tukové buňky k lepšímu metabolismu, čímž podporují odbourávání tuku a podporují fibroblasty - buňky vazivové tkáně, které následně produkují kolagen a elastin čímž zpevní povolenou kůži.

Ošetření je velmi příjemné, bez chirurgického zásahu, bez diety a bez cvičení. Přirozeně odbourává lokalizovaný tuk, i ten který je odolný vůči dietě a cvičení. Oživuje krevní a lymfatický systém. Vyhlazuje celulitidu. Tvaruje postavu a zpevní povolenou kůži.

Lipomassa přístrojem Cellu M6

Jak často opakovat:

Chcete li opravdu dosáhnout viditelných výsledků, které jsou nejenom pocitové, ale i viditelné a měřitelné, doporučuje se minimálně 6 ošetření a to nejméně 2 krát týdně. Pak pokračovat v udržovací terapii 1 x měsíčně.

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Více info o zákroku

Nová technologie zajistí hladší a pevnější pokožku bez celulitidy

Tukové polštářky v některých částech těla nebo celulitida trápí i štíhlé lidi, kteří sportují a dodržují správnou životosprávu. Přebytečný tuk v určitých partiích totiž nelze odstranit běžným cvičením. Moderní estetická medicína naštěstí přináší technologie, které k dokonalému tělu dopomohou. Jedním z takových přístrojů je novinka v oblasti odbourávání tuků Cellu M6 firmy LPG, kterým disponuje pražská klinika estetické medicíny Brandeis Clinic. Číst dále

5 tipů, jak se zbavit tuku

Vycházíme z toho, že jste vyzkoušeli většinu osvědčených rad: změnili nebo upravili jste jídelníček, zařadili pravidelný pohyb do svého denního či týdenního plánu, zkoušíte se méně stresovat a dostatečně odpočívat a vůbec vynakládáte hodně úsilí na to, čemu se říká work-life balance (WLB). Ale některá místa stále odolávají. Co s tím? Nemusíte hned na oddělení plastické chirurgie, existují i jiné možnosti, i když tato je v některých případech nejrychlejší cestou ke kýženému výsledku. Projdeme si společně 5 možností, jak vám s tukovými polštářky na naší klinice pomůžeme, vysvětlíme, v čem jsou výhody a nevýhody, pro koho se hodí, a co stojí. Číst dále

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!