Lipomassage přístrojem Cellu M6

Nový přístroj Cellu M6 od firmy LPG dokáže zvýšit přirozenou lipolýzu (odbourávání tuku) o 70% - 100%.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Tento výsledek je potvrzený klinickou studií a efekt je dosažen po 12 ošetřeních. Přístroj Cellu M6 je uznávaný odborníky na krásu, médii a je ověřen vědeckou komunitou. Odhaduje se, že ho denně využívá přes 100 000 lidí na celém světě.

Jak přístroj funguje?

Přístroj funguje na základě mechanostimulace. Terapeutická hlavice obsahuje dva samostatně řízené motorické válečky, které vyvolávají intenzivní biologické reakce. Stimulují tukové buňky k lepšímu metabolismu, čímž podporují odbourávání tuku a podporují fibroblasty - buňky vazivové tkáně, které následně produkují kolagen a elastin čímž zpevní povolenou kůži.

Ošetření je velmi příjemné, bez chirurgického zásahu, bez diety a bez cvičení. Přirozeně odbourává lokalizovaný tuk, i ten který je odolný vůči dietě a cvičení. Oživuje krevní a lymfatický systém. Vyhlazuje celulitidu. Tvaruje postavu a zpevní povolenou kůži.

Lipomassa přístrojem Cellu M6

Jak často opakovat:

Chcete li opravdu dosáhnout viditelných výsledků, které jsou nejenom pocitové, ale i viditelné a měřitelné, doporučuje se minimálně 6 ošetření a to nejméně 2 krát týdně. Pak pokračovat v udržovací terapii 1 x měsíčně.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650