Léčba vypadávání vlasů krevní plasmou

K léčbě vypadávání vlasů pomocí vlastní krevní plasmy používáme metody a technologie, jejichž výsledky jsou ověřeny klinickými studiemi. Výhodou tohoto ošetření je maximální bezpečnost, skvělé výsledky a fakt, že je vhodný nejen k léčbě vypadávajících vlasů, ale také k léčbě vlasů se sníženou kvalitou. Ošetření je vhodné pro muže i ženy a pacientů, u nichž nezabírají léky Minoxidil či Finasterid.

Popis ošetření

Aplikace krevní plasmy je vysoce efektivní metoda léčby vypadávání vlasů. Krevní destičky obsažené v plasmě stimulují kmenové buňky ve vlasových váčcích k dělení a tím podporují vznik nových váčků.

 

Výhody léčby vypadávání vlasů krevní plasmou na Brandeis Clinic

Unikátní technologie

Krevní plasmu separujeme přístrojem Angel, jež separuje nejčistší plazmu, navíc obohacenou o krevní destičky. V porovnání s jinými přístroji běžně používanými na klinikách v České republice, krevní plazma separovaná přístrojem Angel obsahuje až desetinásobek krevních destiček, ty přitom obsahují růstové faktory odpovědné za pozitivní účinek léčby.

Kompetentní personál

Léčbu vypadávání vlasů na Brandeis Clinic provádí vždy personál s mnohaletými zkušenostmi s tímto zákrokem. I díky tomu jsou pracovníci Brandeis Clinic schopni lépe diagnostikovat problém a navrhnout typ léčby, který povede k růstu nových a zesílení stávajících vlasů.

Výsledky

Klinické studie prokázaly, že metoda léčby vypadávání vlasů plasmou používaná na Brandeis Clinic má za následek nárůst nových vlasů o 23,6 %, přičemž zároveň dochází ke zlepšení kvality a zesílení jemných vlasů.

Maximální bezpečnost

Plasma pochází z pacientovi vlastní krve, tj. během ošetření nedochází k žádným vedlejším účinkům či alergickým reakcím.

 

Postup ošetření

Krev odebranou pacientovi ze žíly umístíme do přístroje, separujeme z ní jen plasmu a krevní destičky. Tuto plasmu následně aplikujeme ultra tenkými jehličkami do vlasové pokožky pacienta. Pro vyšší komfort lze ošetřované místo znecitlivět krémem.

Kolik ošetření je třeba podstoupit

Počet ošetření je stanoven dle individuální diagnózy a stavu. Zpravidla jsou zapotřebí 2–4 ošetření v intervalu 3 – 4 týdnů.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!