Léčba akné přístrojem Acleara

Výhodná nabídka balíčku ošetření 4+1 ZDARMA, ušetříte 3 200 Kč.
Ošetření přístrojem Acleara nabízíme jako jediná klinika v České republice. Jedná se o velmi efektivní metodu odstranění různých typů akné na všech typech pokožky.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Výhodná nabídka

Výhody ošetření přístrojem Acleara na Brandeis Clinic

Vynikající výsledky i u závažnějších typů akné

Přístroj Acleara má vynikající výsledky u mírně až středně zánětlivého akné, stejně jako u nodulárního a cystického akné. Již po 1 ošetření a 48 hodinách od zákroku dochází ke zlepšení až o 50 %, po 5 ošetřeních pak ke zlepšení až o 90 %.

Vysoká bezpečnost a pohodlí

Ošetření přístrojem Acleara je zcela bezbolestné, tj.  nevyžaduje aplikaci anestetických, znecitlivujících či chladících gelů. Přístroj má certifikaci FDA pro všechny typy akné a všechny kožní typy a lze jej také použít pro všechny části těla. Ošetření nemá žádné vedlejší účinky, bezprostředně po zákroku však může dojít k přechodnému zčervenání ošetřovaného místa.

Rychlost

Ošetření celého obličeje netrvá zpravidla více než 20 minut. Zároveň, po zákroku není nutná žádná rekonvalescence, tj. pacient ihned odchází domů, do práce apod.

Zvýhodněný balíček 5 ošetření

K dosažení maximálního efektu doporučujeme absolvovat 5 ošetření přístrojem Acleara, kdy pacientům nabízíme zvýhodněný balíček 5 ošetření za cenu 4.

 

Před zákrokem

Před ošetřením doporučujeme absolvovat krátkou konzultaci s naším lékařem. Jejím účelem je především zjištění rozsahu onemocnění a poučení o průběhu léčby a následné péči o pokožku. Zákrok je velmi jednoduchý a rychlý, nevyžaduje tedy žádné větší přípravy.

Během zákroku

Samotná léčba akné touto revoluční metodou trvá přibližně 10 až 15 minut. Zákrok probíhá ambulantně, je bezbolestný a klient hned po jeho skončení odchází domů, není limitován ve vykonávání běžných činností.

Po zákroku

Po ošetření zůstanou kožní póry dokonale vyčištěné. Díky tomu se viditelné projevy akné zmenší nebo úplně vymizí během 1-2 následujících týdnů.

Kdo může podstoupit zákrok?

Kdokoliv, kdo trpí na akné, mastnou pleť anebo rozšířené póry. Tato nejmodernější metoda funguje i u klientů, u nichž léčba volně prodejnými léky, speciální kosmetikou, antibiotiky nebo laserem selhala.

Chcete se zbavit akné jednou pro vždy? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Více info o zákroku

Řešení akné má jméno Acleara

S akné se setkávají hlavně dospívající, ale není výjimkou, že trápí i dospělého člověka kolem 30. a 40. roku. Akné je jedním z nejčastějších chronických onemocnění kůže a v pubertě jím trpí až 80% populace. V období dospívání může mít člověk s tímto kožním problémem znatelně horší sociální pozici oproti svým vrstevníkům. Většinou trpí nízkým sebevědomím, vyhýbá se kolektivu z obavy, že by byl terčem posměchu nebo nevhodných připomínek. Číst dále

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!