Laserový resurfacing pleti EMERGE

Krásná pokožka již není nedostižným snem! Je to jednodušší a rychlejší než jste si mysleli… Omládněte díky resurfacingu obličeje unikátní frakční neablační technologií z USA!

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Vyřeší vrásky a barevné nesrovnalosti.

  • Viditelně zlepší texturu pleti.
  • Kompletně omladí vaší pokožku.
  • Stačí pouhých 30 minut ke kráse.
  • Bez nutnosti rekonvalescence.

Jak poznám, že jsem vhodným kandidátem/kandidátkou na toto ošetření?

Resurfacing obličeje je vhodný pro všechny typy pleti – od velmi světlé až po tmavou pleť. Emerge nabízí možnost různých nastavení, které vedou k redukci vrásek a k celkovému zlepšení různých kožních nesrovnalostí. Po sérii ošetření tak budete působit mladě, svěže a odpočatě.

Jak Emerge funguje?

Emerge využívá neablační laserovou technologii, do střední vrstvy dermis vysílá laserový mikropaprsek, který vytvoří drobné koagulované sloupce do hloubky 0,45 mm a o šířce až 0, 396 mm, přičemž svrchní část pokožky zůstává neporušena. Toto lidské tělo vnímá jako drobné poškození a nastartuje regenerační procesy, především novotvorbu kolagenních vláken. Dochází k namnožení většího počtu kolagenních vláken.
Výsledkem je mladší, zdravější a svěží pokožka.

Jak dlouho ošetření trvá a kolik ošetření je třeba podstoupit?

Většina ošetření netrvá déle než 30 minut, ošetření tak můžete podstoupit i během obědové pauzy. Celkově je doporučeno podstoupit minimálně 3 ošetření v rozmezí 1-2 týdnů. Na konkrétním počtu se však domluvte s proškoleným odborníkem.

Jak rychle se můžu vrátit k běžným aktivitám?

Ve většině případů se můžete vrátit k běžným aktivitám ještě ten samý den. Ošetření s laserem Emerge Vás tak v žádném případě neomezuje. V každém případě je nutné vše prokonzultovat s proškoleným odborníkem.

Bolí ošetření Emerge?

Většina lidí v průběhu ošetření pociťuje mírné nepohodlí doprovázené pocity štípnutí. Po ošetření můžou nepříjemné pocity s pocity tepla přetrvávat pár hodin. Nejde však o bolest. Vše záleží na jednotlivci. Váš ošetřující proto přizpůsobí nastavení ošetření na vaší konkrétní situaci.

Co mohu očekávat po ošetření?

Ihned po ošetření pokožka dočasně zčervená, objeví se mírný otok a v ošetřené oblasti pocítíte teplo. Otok a zčervenání většinou vymizí do 24-48 hodin, lze však maskovat make-upem. Toto jsou příznaky, že Vaše pokožka začala reagovat na teplo dodané v podobě laserové energie a začínají probíhat procesy obnovy pokožky. Tyto budou probíhat až 3 měsíce, vaše pokožka tak bude neustále pracovat. Konečný výsledek je po 3 měsících.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650

Více info o zákroku

Pleť může při náročném cvičení trpět

Chodíte pravidelně cvičit, protože si chcete udržovat krásně tvarovanou postavu, cítit se lépe, předcházet civilizačním chorobám, odbourávat každodenní stres a mít celkově ten dobrý pocit, když se z fitness centra vracíte příjemně unavení? To je v pořádku. Cvičení prospívá také nejrozsáhlejšímu orgánu vašeho těla: pleti. Pomáhá ji prokrvovat, vyživuje buňky a udržuje svalový tonus. Ale všeho moc škodí, říká jedno staré úsloví. Je důležité, abyste poznali, kdy cvičíte nadmíru. Kůže může trpět vysílením, vznikají na ní pak vrásky, strie a nerovnosti. Jak se vyvarovat poškození pleti, a co dělat, když už k němu došlo, se dovíte v textu dále. Číst dále