Laserový resurfacing pleti EMERGE

Krásná pokožka již není nedostižným snem! Je to jednodušší a rychlejší než jste si mysleli… Omládněte díky resurfacingu obličeje unikátní frakční neablační technologií z USA!

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Palomar EMERGE je laser americké firmy Palomar, světové jedničky v oblasti zdravotnických laserů, který se zaměřuje na omlazení kůže za pomoci urychlení procesu odstranění starých či poškozených buněk v pokožce, ke kterému dochází v pleti po celou dobu života, ovšem s přibývajícími roky se tento přirozený proces zpomaluje a kůže ztrácí mladiství vzhled.  Nejedná se však o typ laseru, který by buňky odstraňoval, tak jak je tomu například u laseru Palomar 2940, který rovněž najdete v nabídce Brandeis Clinic.

Ošetření laserem Palomar EMERGE je určeno převážně ženám po 30. roce života, které začínají trápit jemné a středně hluboké vrásky okolí očí a lící. Zároveň, Palomar EMERGE je vhodný pro klienty, kteří se chtějí zbavit jizviček po akné či pigmentových skvrn.

Ošetření laserem Palomar vyžaduje minimální dobu rekonvalescence. Pokožka zůstává zarudlá max. 24 hodin po ošetření, přičemž ji lze okamžitě překrýt make-upem. Zároveň, ošetření laserem Palomar EMERGE není příliš bolestivé a řada pacientů jej podstupuje i bez předchozí aplikace znecitlivujících krémů.

Brandeis Clinic je jediným zařízením v České republice používajícím frakční laser Palomar EMERGE

 

Jak dlouho ošetření trvá a kolik ošetření je třeba podstoupit?

Většina ošetření netrvá déle než 30 minut, ošetření tak můžete podstoupit i během obědové pauzy. Celkově je doporučeno podstoupit minimálně 3 ošetření v rozmezí 1-2 týdnů. Na konkrétním počtu se však domluvte s proškoleným odborníkem.

Co mohu očekávat po ošetření?

Ihned po ošetření pokožka dočasně zčervená, objeví se mírný otok a v ošetřené oblasti pocítíte teplo. Otok a zčervenání většinou vymizí do 24-48 hodin, lze však maskovat make-upem. Toto jsou příznaky, že Vaše pokožka začala reagovat na teplo dodané v podobě laserové energie a začínají probíhat procesy obnovy pokožky. Tyto budou probíhat až 3 měsíce, vaše pokožka tak bude neustále pracovat. Konečný výsledek je po 3 měsících.

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Více info o zákroku

Pleť může při náročném cvičení trpět

Chodíte pravidelně cvičit, protože si chcete udržovat krásně tvarovanou postavu, cítit se lépe, předcházet civilizačním chorobám, odbourávat každodenní stres a mít celkově ten dobrý pocit, když se z fitness centra vracíte příjemně unavení? To je v pořádku. Cvičení prospívá také nejrozsáhlejšímu orgánu vašeho těla: pleti. Pomáhá ji prokrvovat, vyživuje buňky a udržuje svalový tonus. Ale všeho moc škodí, říká jedno staré úsloví. Je důležité, abyste poznali, kdy cvičíte nadmíru. Kůže může trpět vysílením, vznikají na ní pak vrásky, strie a nerovnosti. Jak se vyvarovat poškození pleti, a co dělat, když už k němu došlo, se dovíte v textu dále. Číst dále

Často kladené otázky

Jak poznám, že jsem vhodným kandidátem/kandidátkou na toto ošetření?

Resurfacing obličeje je vhodný pro všechny typy pleti – od velmi světlé až po tmavou pleť. Emerge nabízí možnost různých nastavení, které vedou k redukci vrásek a k celkovému zlepšení různých kožních nesrovnalostí. Po sérii ošetření tak budete působit mladě, svěže a odpočatě.

Jak Emerge funguje?

Emerge využívá neablační laserovou technologii, do střední vrstvy dermis vysílá laserový mikropaprsek, který vytvoří drobné koagulované sloupce do hloubky 0,45 mm a o šířce až 0, 396 mm, přičemž svrchní část pokožky zůstává neporušena. Toto lidské tělo vnímá jako drobné poškození a nastartuje regenerační procesy, především novotvorbu kolagenních vláken. Dochází k namnožení většího počtu kolagenních vláken.
Výsledkem je mladší, zdravější a svěží pokožka.

Jak rychle se můžu vrátit k běžným aktivitám?

Ve většině případů se můžete vrátit k běžným aktivitám ještě ten samý den. Ošetření s laserem Emerge Vás tak v žádném případě neomezuje. V každém případě je nutné vše prokonzultovat s proškoleným odborníkem.

Bolí ošetření Emerge?

Většina lidí v průběhu ošetření pociťuje mírné nepohodlí doprovázené pocity štípnutí. Po ošetření můžou nepříjemné pocity s pocity tepla přetrvávat pár hodin. Nejde však o bolest. Vše záleží na jednotlivci. Váš ošetřující proto přizpůsobí nastavení ošetření na vaší konkrétní situaci.

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!