Trvalé odstranění pocení v podpaží laserem

Náhlou ztrátu našeho sebevědomí může způsobit i něco tak přirozeného jako je například pocení. Metod vedoucích k redukci pocení je řada, ne všechny jsou však trvalého charakteru a musí se teda neustále opakovat. Na Brandeis Clinic k odstranění pocení využíváme laserovou metodu, která u většiny pacientů přináší velmi uspokojivou a trvalou redukci pocení.

Popis ošetření

Princip operace:

Výkon je prováděn většinou v lokální anestézii a trvá v průměru 45 minut. Při tomto zákroku se nejdřív do podpaží napustí tumescenční roztok, který obsahuje znecitlivující látky a nechá se působit po dobu 15 minut. Poté se do podpaží malými incizemi (otvory) zavede ošetřující hrot laseru Slim Lipo. Tento přístroj využívá vlnovou délku světla 924 nm, která má vysokou absorpci v tuku. Laserový paprsek zahřeje tuk přítomný v kůži a takto vytvořené teplo způsobí koagulaci potních žláz. Následně se zkapalněný tuk i se zbytky tumescenčního roztoku odsaje kanylou.

Pooperační péče:

Po laserovém zákroku je pacientovi na incize přilepená náplast a na ošetřenou oblast ještě přiložený obvaz a oblečeno kompresivní prádlo. Obvaz je možno odstranit po 1 dni. Náplasti se nosí 7 dní. Kompresivní prádlo je nutné nosit 7 dní a dávat si dolů maximálně na 2 hodiny denně. Minimálně prvních 7 dní je zapotřebí se vyhnout sportování a těžké fyzické námaze.

Výsledky:

Klinické studie dokazují redukci více než 85% redukci pocení u více než 90% pacientů.

Plastická chirurgie je samostatným oddělením kliniky, které provozuje MUDr. Lucie Kalinová Ph.D.

 

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!