Laserová remodelace kůže 3. tisíciletí

Kompletní remodelace kůže 3. tisíciletí, světová novinka, v ČR je dostupná jenom na Brandeis Clinic.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Po jediném ošetření můžete očekávat:

  • omlazení kůže o 5 let, odstranění jemných i středních vrásek, a to i těch, které lze těžko odstranit jinými metody, například tzv. kuřáckých vrásek,
  • výrazné zjemnění struktury kůže,
  • výrazné sjednocení barvy kůže (odstranění pigmentových skvrn),
  • vyhlazení jizev.

Princip remodelace kůže 3. tisíciletí

Jedná se o kombinované ošetření laseru s aplikací mezoterapie, která obsahuje buď kmenové buňky, nebo koktejl vitamínů, minerálů a peptidů. Ošetření je vhodné pro odstranění vrásek kolem očí, úst, nebo i na celém obličeji a dekoltu.

Před ošetřením

Ošetření vyžaduje konzultaci, při které lékař, dle stavu Vaší pleti, vybere vhodnou kombinaci použití různých typů laserů s následnou aplikací některé z vysoce účinných mezoterapií.

Během ošetření

Vysoce specializovaný laserový odborník a lékař – dermatolog, začne ošetřovat dané místo ablačním laserem, který v kůži vyhloubí sloupce do 1 mm. V těchto sloupcích se tkanivo laserem úplně odstraní. Pak se použije na tu samou oblast neablační laser, který opět proniká do kůže a část kůže koaguluje. Po ošetření lasery lékař nanese mezoterapii dle stavu Vaší pleti. 

Po ošetření

Doba rekonvalescence je 2–6 dnů.  Ošetření je velmi účinné, může se stát, že po ošetření se kůže bude hojit několik dnů, proto je lepší počítat s rekonvalescencí alespoň 4 dny. 

Kdo může podstoupit zákrok?

Terapie je určená pro ženy i muže ve středním a vyšším věku, od 35. roku života.

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!