Laserová epilace

Podívejte se, jak epilace pomáhá klientům naší kliniky a požádejte ještě dnes o konzultaci s našimi specialisty. Rádi Vám pomůžemeohem otravnému holení a vyrážkám, bolesti při depilaci, zarudnutí a zarůstání chloupků!

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Laserová epilace představuje jednu z nejžádanějších kosmetických procedur na světě. Díky ní dokážeme odstranit chloupky na tváři i zbytku těla, a to s trvalým účinkem.

Epilace nejvýkonnějším laserem na trhu

Na Brandeis Clinic vás ošetříme absolutní novinkou - americkým epilačním laserem Vectus. Jde o nejrychlejší a nejvýkonnější přístroj svého druhu. Jako jediný používá systém Skin tell, který dokáže sám nastavit potřebnou sílu paprsku podle typu pokožky. Nehrozí tedy, že by se ošetření minulo účinkem nebo naopak došlo k popálení jako u starších laserů nastavovaných ručně lékařem. Laserem Vectus epilujeme obočí, ret, baradu, hrudník, okolí prsou, ruce, nohy i intimní partie (tzv. brazilská epilace). Tato metoda je natolik šetrná, že s ní můžeme epilovat i v létě.

Před zákrokem

Před laserovou epilací je vhodné absolvovat krátkou konzultaci se specialistou. Samotné ošetření vás nijak neomezí, pouze jen nutné dodržet následující pravidla:

  • 4 týdny před ošetřením si již chloupky nedepilujte voskem (holit se můžete)
  • 24 hodin před návštěvou naší kliniky nechoďte do bazénu ani do solária
  • den před epilací si chloupky oholte

Během zákroku

Jedno ošetření trvá od několika minut do půl hodiny v závislosti na rozsahu epilace. Ošetření je téměř bezbolestné. V průměru je třeba absolvovat 5 sezení, vždy s odstupem 6 až 8 týdnů. Vhodný počet ošetření a jejich termíny stanoví lékař individuálně.

Laserová epilace probíhá ambulantně a klient hned po ošetření odchází domů. Zákrok nelimituje ve vykonávání běžných činností.

Po zákroku

Na epilovaném místě se může bezprostředně po ošetření objevit zarudnutí nebo mírný otok. Ty však do 24 hodin vymizí.

Kdo může podstoupit zákrok?

Laserová epilace strojem Vectus je vhodná pro všechny typy pokožky a většinu barev chloupků. Je zdravotně nezávadná. Jste-li těhotná, doporučujeme raději počkat s ošetřením až po porodu.

Máte zájem podstoupit laserovou epilaci? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650

Často kladené otázky

Já mám chloupky dost tmavé, a čím tmavší, tím větší účinek?

Ano, je to tak, protože laser vysílá světlo, které  potřebuje najít svůj cíl, aby mohlo chloupek zničit. Čím tmavší chloupek – tím víc pigmentu melaninu, tím víc se laserového světla v chloupku absorbuje. Světlo po absorpci v chloupku chloupek zahřeje a teplem ho zničí (tzv. foto termolýza). Například u šedivých chloupků už žádný melanin není, proto laser nemá svůj cíl a světlo se absorbuje i do kůže i do chloupků ale nemá co zničit. Takže kůži zahřeje, ale chloupek nezničí. U blond chloupků je melaninu málo, proto se blond chloupky odstraňují obtížněji.

Je před epilací laserem nutná konzultace?

Můžete přijít přímo na ošetření, jen při objednávaní recepční řekněte, že už chcete jít přímo na ošetření a na jakou část těla, aby věděli kolik času pro Vás zarezervovat.

A ošetření se opakuje tedy vždy po měsíci?

Ano, vždy přibližně po měsíci, když to bude po 5 týdnech, taky je to v pořádku.

Pokožku nemám citlivou téměř vůbec, budu potřebovat nějakou anestetickou mast?

Většina klientů zvládá ošetření úplně v pohodě. Navíc máme laser s dvojitým chlazením, takže ošetření je komfortnější než u některých starých typů laserů. Avšak jsou místa, které můžou být citlivější – třeba intimní oblasti – tam si někdy klienti vyžadují znecitlivující krém, který je zapotřebí nanést hodinu před epilací.

Mohu se mezi jednotlivými ošetřeními holit, pokud by chloupky rostly?

Ano můžete se holit, po prvním ošetření vypadne cca 20-30% chloupků, které už nedorostou, po dalším to samé atd. Většině klientů chloupky přestanou úplně růst po 5 ošetřeních. Před ošetřením je dobré si chloupky oholit den předem.