Královskou trojkombinací proti neviditelnosti (HN, 3/2015)

Říká se, že nejkrásnější věcí na celém světě je entuziasmus. A toho má na Brandejs na rozdávání.

Vystudovala veterinární medicínu. Jako vědecká pracovnice bojovala s polutanty, které ničí životní prostředí i nás. Pracovala pro několik nadnárodních farmaceutických koncernů. A v roce 2002 založila firmu Medaprex, která zásobuje kliniky estetické medicíny a kosmetické salony vším, co k provozu potřebují. Nakonec se i ona rozhodla využít naší neutichající touhy po dokonalosti a s ní spojeného boomu plastické chirurgie a minulý rok se svým manželem, hoteliérem Antonínem Brandejsem, otevřela v historickém centru Prahy luxusní Brandeis Clinic. Hlavním mottem zkušené manažerky v oblasti estetické medicíny je: Neoperovat za každou cenu! V bezmála sedm set let starém, moderně zrekonstruovaném domě U Modré růže tak dnes narážejí renesanční a klasicistní prvky na současnou architekturu a umění. A skalpel na přesvědčení, že ke kráse není třeba vždy řezat. Kolikrát stačí dobře se obléknout. „Lidé v Česku by měli o svůj vzhled více dbát. Věřím totiž, že kultura oblékání značí také něco o vyspělosti samotného národa," je Brandejs přesvědčena a dodává, že hezké šaty mají nepopiratelné výhody. „Když je dívce dvacet, tak vypadá krásně v čemkoliv. Čím starší ale člověk je, tím důležitější roli hraje i jeho oblečení. Dodá každé ženě pocit atraktivity a s ním také sebevědomí a novou energii do života." A patří k dobrému stylu dnes i facelift? „Nevím, zda to nutně patří k dobrému stylu. Mohu vám ale prozradit, že jako žena, které bude za rok a půl padesát, považuji výdobytky moderní medicíny za zázrak. Dřív se i ty největší krasavice po čtyřicítce musely smířit s tím, že vypadaly staře a unaveně a staly se pro mnohé muže najednou neviditelně," míní Brandejs. Dnes si žena může pořídit třeba takzvanou královskou trojkombinaci, tedy mix botulotoxinu, výplní a laserových zákroků, která jí nakonec — o tom Anna Brandejs nepochybuje — přinese víc radosti než lecjaký šperk.

 

Anna Brandejs

„Kultura oblékání jde ruku v ruce s vyspělostí národa," je přesvědčena majitelka kliniky plastické chirurgie a estetické medicíny Brandeis Clinic Anna Brandejs. Mimo jiné nám prozradila, co ženě udělá větší radost než lecjaký šperk, a ukázala, bez kterých věcí se v těchto dnech neobejde.

 

 

Boxerské rukavice: Thajským boxem léčím stres a přepracovanost. Dynamické sporty podporují produkci hormonů štěstí. Šaty Dolce & Gabbana: Někdo v Praze přece musí konečné začít nosit barevné věcí. Vůně Chloé Love: Nejsem žádný parfémový fajnšmekr, ale tento jsem si opravdu oblíbila - i proto, že mi ho lidé často chválí. CC Cream: Make-up a hydratační krém vjednom. Bez něj bych z domu nevyšla. Kapsličky MonoDermá ET10: čistý vitamin E v nejúčinnější formě. Ideální na suchou pleť. iPhone 6 Plus: Jeden z nejlepších vynálezů vůbec Miluji „selfíčka“. Plusko je navíc jak dělané pro ženy, mohou ho nosit namísto tabletu v kabelce. Sportovní boty Dior: Ideální mix. Nosím převážně elegantní oblečení, ke kterému se klasické tenisky nehodí. Sérum Medik8 C-Tetra: Mám velmi citlivou pleť, a tak nemohu používat klasickou kosmetiku. Speciální vitamínová séra míchám s jezevčím sádlem. Rostlinný olej: Před spaním doporučuji 5 až 10minutové masáže obličeje arganovým nebo šípkovým olejem. Dokážou opravdové zázraky.

 

 

 

Související obrázky

Královskou trojkombinací Královskou trojkombinací

Kontaktujte nás se svým dotazem
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.