Kosmetické ošetření s lékařskou kosmetikou

Speciální Letní Nabídka na 20% slevu na kosmetické ošetření, platí po celé léto až do 31.8.2018.
Hloubkové čištění a výživa pleti šitá na míru přesně podle potřeb každé pokožky

Popis ošetření

Pro koho je ošetření určeno?

Ošetření je vhodné pro všechny, které trápí problematická nebo unavená pleť s šedivým nádechem, anebo pro ty, kteří si chtějí dopřát skutečně funkční kosmetické čištění a vyživení pleti. Hodí se i pro klienty s velmi citlivou a podrážděnou pletí.

Před zákrokem

Před ošetřením je vhodné absolvovat nezávaznou konzultaci s naší specialistkou dermatologie. Samotné ošetření nevyžaduje žádné speciální přípravy. Je vhodné, aby klientky přišly nenalíčené.

Během zákroku

Ošetření se skládá z 3 fází:

1. Krok: povrchové a hloubkové čistění pleti 

Dermatologická specialistka určí stav vaší pleti a dle toho vybere některý z přípravků lékařské kosmetiky od britské firmy Medik8. Vybraným přípravkem důkladně pleť vyčistí a exfoliuje (odstraní nečistoty a odumřelé buňky). Přípravky firmy Medik8 určené pro mastnou a smíšenou pleť obsahují hlavně AHA kyseliny, například L mandlovou, salicylovou, a vyhovují i té nejcitlivější pleti; navíc mají i protizánětlivý účinek. Pokud máte pleť suchou, derma specialistka ji vyčistí přípravkem určeným pro suchou pleť, s obsahem L mandlové kyseliny, glycerinu, kakaového másla a pomerančového oleje.

Po tomto mechanickém a chemickém čištění zůstane pleť čistá a dokonale jemná.

2. Krok: galvanizace pleti NuSkin – hloubková výživa pleti

Pomocí galvanických proudů vám specialistka dermatologie ještě vytáhne z hloubky pórů poslední nečistoty. Poté zažehlí do hloubky kůže patentovanou směs látek, které podporují buněčnou energii a metabolismus a zároveň jsou schopné nastartovat produkci kolagenu. 

I po jediném ošetření je vidět zmenšení drobných vrásek, kůže je vypnutá a hladší. 

3. Krok: nanesení produktu, opět, dle stavu pleti. 

Specialistka dermatologie vybere pro vaši pleť některý přípravek ze širokého portfolia lékařské kosmetiky: nejoblíbenější jsou medicínská séra s vysokými obsahem vitamínů a peptidů. 

Po zákroku

Klienti ihned po zákroku odcházejí domů a nejsou nijak omezeni v běžných činnostech. 

Kdo může zákrok podstoupit?

Ošetření je vhodné pro každého, kdo chce individuální řešení šité na míru své pleti, a kdo očekává okamžitý viditelný výsledek.

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!