Estetická úprava chrupu

James Tratas
herec

James (Žilvinas) Tratas (26) je herec původem z Litvy, který v současné době žije v Praze a v příštím roce se chystá za prací do Velké Británie. Na českých obrazovkách se objevil v seriálu TV Prima Vinaři v roli řidiče kamionu z Moldávie. Na světových filmový plátnech ho pak uvidíte v britském snímku „Dracula 2015 killer on the catwalk“, který se začne v příštím roce natáčet, a kde ztvární roli Draculy. Jako herec a příležitostný model ví, že o sebe musí náležitě pečovat. Bezchybný úsměv k celkovému dojmu jednoznačně patří, proto si nechává na Brandeis Clinic provést kompletní estetickou úpravu chrupu. Protože je časově hodně vytížený, absolvuje ošetření v několika fázích.

Ačkoli si v České republice James (Žilvinas) Tratas teprve jméno buduje, není v herectví, navzdory svému mládí, nováčkem. Během studií na litevské hudební a divadelní akademii (Lithuanian Academy of Music and Theatre) se zúčastnil více než třiceti projektů. Hrál v několika domácích i zahraničních filmech a reklamách. Okrajově se také věnuje modelingu.

"Když mi byla potvrzena hlavní role ve filmu „Dracula 2015 – Killer on the Catwalk“ uvědomil jsem si, že moje zuby budou opravdu hodně vidět. Můj chrup nebyl dokonalý, některé zuby jsem měl ulámané a nerovné, takže jsem se rozhodl si je nechat trochu spravit. Pravděpodobně to bude znít jako klišé, ale bál jsem se zubaře od dětství. Když jsem poznal doktora Ondřeje Kliku, můj strach zmizel. Byl opravdu velmi přátelský a sebejistý, takže jsem hned cítil, že jsem v dobrých rukou. Překvapil mne se svou schopností naslouchat a porozumět mým potřebám. Samotný zákrok byl úplně něco jiného, než jsem čekal: byl bezbolestný a celé to netrvalo moc dlouho. A co je nejdůležitější, že po ošetření jsem nepotřeboval žádnou dobu na rekonvalescenci, takže jsem se mohl ještě týž den vrátit k běžným aktivitám. S výsledkem jsem absolutně spokojený. Díky klenotnicky precizní práci doktora Kliky vypadají moje zuby opravdu krásně a naprosto přirozeně, což je nesmírně důležité pro moji budoucí kariéru," pochvaloval si ošetření na Brandeis Clinic James Tratas.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!