Jak se co nejlevněji a nejrychleji zbavit chloupků?

Chloupky komplikují život ženám a dokonce i mužům. Zatímco něžnější pohlaví touží po hladkých nohách nebo podpaží a trápí je vykukující chloupky v plavkách nebo chmýří pod nosem, pánové řeší zarostlá ramena a záda. Jenže jak vyzrát na chlupatý problém? Řešení je hned několik, ale jen jedno je to úplně nejlepší.

Holicí strojek

Žiletka je asi nejběžnější nástroj proti ochlupení. Dá se pořídit už za pár desítek korun, ale její velkou nevýhodou je krátká doba trvání hladké kůže – holit se musíte minimálně každé dva dny. Možná by se zdálo, že za sametovou pokožku bez bolesti takové holení stojí, ale britští vědci nedávno zjistili, že každá žena průměrně stráví holením svých nohou 72 dnů svého života. Levnější holicí strojky se navíc tupí velmi rychle a chloupky často zarůstají. Ty opravdu kvalitní, se kterými se lze holit i proti růstu chloupků, jsou většinou pánské holicí strojky a ty už vyjdou na pěkné peníze.

Depilace voskem

Depilace voskem je další oblíbený způsob, jak bojovat proti přírodě. Nejčastěji se voskem odstraňuje porost na nohou, ty odvážnější si jím nechávají depilovat také třísla nebo podpaží. Někdy se voskem upravuje i nechtěný dámský knírek nebo husté obočí. Depilace voskem vám vydrží maximálně jeden měsíc, přičemž za každé ošetření zaplatíte i několik stovek korun - za nohy, bikiny a podpaží cena vychází zhruba na 1600 Kč za měsíc. Pokud byste takové ošetření podstoupila každý měsíc po dobu pěti let, zaplatíte téměř 100 000 Kč! Velkou nevýhodou depilace voskem je velká bolestivost a s tím spojené podráždění kůže, což může být při ošetření obličeje značně nepříjemné. Chloupky navíc při tomto způsobu odstraňování zarůstají.

Trvalá epilace laserem

Ani laserová epilace nemusí být dokonalá. Existuje totiž nepřeberné množství různých epilačních strojů, které se mohou co do kvality výrazně lišit. Před výběrem salónu nebo kliniky estetické medicíny si raději ověřte, s jakými přístroji pracují. Tím absolutně nejvýkonnějším přístrojem na našem trhu je Vectus, kterým v České republice disponuje pražská Brandeis Clinic. S přístrojem Vectus stačí maximálně 5 návstěv a chloupky už nikdy nenarostou zpět. Přístroj Vectus nabízí jedinečnou metodu Skin Tell, která reflektuje jedinečnost lidské pokožky. Tento revoluční systém dokáže u každého pacienta přesně určit intenzitu melaninu a ochlupení jeho kůže, a nastavit tak potřebnou sílu paprsku podle typu pokožky. Díky tomu je laserové ošetření maximálně efektní, nastavené přesně na míru pacientovy kůže. 

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!