Hluboká relaxační masáž

Hlubokou relaxační masáž jsme připravili pro Vás, kteří se chtějí na chvíli zastavit, odpoutat od starostí běžného života a dopřát si momentu klidu, pohody a příjemného doteku.

Popis ošetření

Masáž trvá 90 minut a cena je 1 900 Kč. Nabídka trvá do 28.02. 2015

V čem se hluboká relaxační masáž liší od ostatních?

Ohromnou předností hluboké relaxační masáže u nás je osoba maséra. Je to lékař s velkou empatií a letitou zkušeností v léčbě tělesných i psychických potíží. Proto se s ním zároveň můžete poradit o svých zdravotních problémech. Masáž působí blahodárně na tělo i duši masírovaného: dotykem a slovem lékaře, klidem a celkovým příjemným prostředím kliniky. Budete odcházet odpočatí a uvolnění.

Pro koho jsme proceduru připravili?

Masáž oceníte, zejména pokud jste časově velmi vytížení, pracujete pod vysokým psychickým tlakem, potýkáte se s nejrůznějšími bolestmi, a nemáte možnost vyhradit si na relaxaci celý den. Ošetření vám přinese celkové zklidnění a příjemný odpočinek.

Protože je masáž součástí komplexního preventivního lékařského programu na Brandeis Clinic, lze ji vhodně kombinovat s infuzní terapií. Během té se do žíly podávají potřebné vitamíny a živiny, které podpoří zvýšenou regeneraci organizmu a posílí imunitu.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650