Hladká kůže už napořád díky laserové epilaci

Žiletky už nemůžete ani vidět a při pohledu na epilátor na vás jdou mdloby? Jenže co dělat, když odhaleným dámským nohám nebo mužným zádům přeci jenom víc sluší kůže bez chloupků? Dopřejte si hladkou pokožku jednou pro vždy díky laserové epilaci a vyřešte váš chlupatý problém moderní cestou.

Holení žiletkou každý druhý den, bolestivé epilátory či voskové depilace komplikují životy ženám i mužům po celém světě. Ne nadarmo proto platí ošetření laserovou epilací u obou pohlaví za jednu z nejžádanějších estetických procedur. Nejčastěji muže trápí zarostlá ramena, záda, břicho a zadek. Ženy zase odmítají vykukující chloupky z plavek, tmavé fousky na horním rtu či bradě a samozřejmě zarostlé podpaží a nohy.[1] Přední estetická klinika Brandeis Clinic nabízí modernější řešení – zbavit se porostu během několika sezení pomocí jedinečné metody Skin Tell. Maximální počet ošetření, kdy se definitivně zničí cibulky chloupků, je pět, ale každá pokožka vyžaduje individuální přístup.

Metoda Skin Tell

Právě s jedinečností lidské pokožky počítá epilační přístroj Vectus, kterým Brandeis Clinic disponuje jako jediná klinika v České republice. Jako nejúčinnější epilátor svého druhu si hravě poradí s každým nežádoucím chloupkem na těle. Předností přístroje Vectus je jeho revoluční systém Skin Tell, který dokáže u každého pacienta přesně určit intenzitu melaninu a ochlupení jeho kůže, a nastavit tak potřebnou sílu paprsku podle typu pokožky. Díky tomu je laserové ošetření maximálně efektní, nastavené přesně na míru pacientovy kůže. Tato procedura je přes svou účinnost natolik šetrná, že ji lze na rozdíl od konkurenčních metod podstoupit i v létě.

Jak ošetření probíhá?

Čtyři týdny před laserovou epilací je potřeba vámi zvolenou oblast přestat depilovat. Den před ošetřením vynechte solárium, bazén a zvolenou oblast si oholte. Ošetření laserem Vectus trvá v průměru půl hodiny, v závislosti na rozsahu epilované oblasti. Počet sezení určí váš lékař, ale je potřeba dodržovat rozestupy 4-8 týdnů. Laserová epilace není téměř vůbec bolestivá a probíhá ambulantně, takže klient hned po ošetření odchází domů bez jakéhokoliv omezení. Na epilovaném místě se může objevit mírné zarudnutí nebo otok, který však do 24 hodin zmizí. Laserová epilace přístrojem Vectus je vhodná pro všechny typy pokožky a většinu barev chloupků a je zdravotně nezávadná. Avšak ti, co už máte šedivé chloupky, tak vám ani nejúčinnější epilace laserem Vectus nepomůže. V šedivém chloupku už totiž není pigment melanin a proto laser nedokáže zacílit na tento chloupek. Nejlepší a nejrychlejší epilace dosahují lidi s tmavými chloupky a světlou kůži.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!