Hladká kůže bez jizev pomocí laseru Palomar

Každá jizva na těle je jako vzpomínka. Nosíme je už od dětství kvůli nepozorným hrám, máme je ze sportovních úrazů, po pubertálních pupíncích nebo vážných operacích. Ne pokaždé nás však tyhle vzpomínky zapsané na kůži zdobí. Menší jizvy lze nyní jednoduše odstranit a ty rozsáhlejší zjemnit pomocí laserového ošetření. Pro někoho milé vzpomínky, ale pro někoho představují jizvy zbytečný estetický problém.

Už je nemusíte skrývat pod make-up nebo oblečení. Moderní technologie v podobě laseru dokáže jizvy zjemnit nebo odstranit natrvalo podle jejich rozsahu a podstaty. Ošetření laserem dokáže vyhladit jizvy po chirurgických zákrocích, komplikované traumatické jizvy, jizvy po akné i keloidní jizvy.

Kdy ještě laser není potřeba

Drobné jizvičky na tváři nebo jizvy mladší jednoho roku nemusejí být nutně ošetřeny laserem. Obličej lze jemně obrousit dermabrazí, někdy pomůže i chemický peeling. Mladé jizvy dobře reagují na nanášení speciálního hojivého gelu s vitamínem E a přikládání silikonového krytí „New gel+“. Každé zjizvení je však individuální, a proto se může typ ošetření i výsledky lišit. Nebojte se objednat na nezávislou konzultaci u specialistů Brandeis Cinic.

Větší jizvy různého stáří

Na větší a starší jizvy už bohužel tyto metody nestačí. V Brandeis Clinic se pro tyto účely používá skutečný expert na odstraňování jizev - americký laser Palomar. S tímto revolučním přístrojem lze pacientovi odstranit jizvy na tváři i celém těle. Laser Palomar dokáže odstranit všechny typy jizev, a to včetně keloidní jizvy, na kterou béžné metody normálně nezabírají. Přístroj využívá principu frakčních pulzů, které nejprve naruší a posléze odstraní zjizvenou tkáň. Namísto staré tkáně se pak vytvoří nová, zdravě vypadající tkáň, jež má přirozenou barvu a hladký povrch. Odstraňování zjizvené tkáně laserem Palomar trvá přibližně 30 minut v závislosti na velikosti jizvy.

Ošeření je zcela bezbolestné, i když může pacient při ošetření pociťovat mírné štípání v místě působení laseru. Stává se, že je jizva 1-2 dny po zákroku mírně zarudlá nebo dokonce oteklá. Stejně jako délka ošetření je i počet sezení závislý na dané jizvě. Pro dosažení optimálních výsledků je třeba absolvovat v průměru 3-5 sezení. Cena ošetření laserem stojí od 250 Kč za cm2 kůže. Vyřešte vaše nežádoucí zápisky na kůži jednou pro vždy s laserem Palomar. Více informací naleznete na www.brandeisclinic.cz.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!