Fotorejuvenace

Dokonalá pleť bez defektů do 30 minut. Zbavte se jednou provždy pigmentových a stařeckých skvrn, rozšířených žilek i nepříjemného zarudnutí pleti zvaného rosacea. Fotorejuvenace neboli ošetření pleti pulzním světlem představuje perfektní způsob, jak získat zpět bezchybnou a mladistvě vyhlížející pleť.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Patentovaná technologie z USA

Ošetření provádíme patentovaným laserem Palomar LUX G. Dokáže vás zbavit všech nedokonalostí pleti už po prvním sezení. Využít jej můžeme nejen na obličej, ale i krk, dekolt nebo ruce. Díky fotorejuvenaci získáte pleť, na kterou budete pyšní...

Princip fotorejuvenace je velmi jednoduchý. Přístroj vysílá optimalizované pulzní světlo takových vlnových délek, které absorbují pouze pigmentové skvrny, žilky a jiná barevně odlišná místa pleti. Ty se působením světla zahřejí a postupně rozkládají. Jejich okolí zůstane nezasaženo.

Před zákrokem

Před samotným ošetřením je vhodné absolvovat konzultaci s naším specialistou. Na ní zkonzultujete očekávaný přínos fotorejuvenace a lékař zhodnotí stav vaší pleti. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Klienty by ovšem měly přijít na zákrok nenalíčené.

Během zákroku

Fotorejuvenace probíhá ambulantně a trvá od 5 do 30 minut - v závislosti na velikosti ošetřované oblasti. Většině klientů postačuje jedno sezení. Ve výjimečných případech je třeba absolvovat ještě jednu dodatečnou korekci.

Po zákroku

Vymizení drobných žilek se projeví okamžitě, pigmentové a jiné skvrnky vyblednou do několika dní. Po fotorejuvenaci klienti ihned odcházejí domů. Ošetření nijak nelimituje ve vykonávání běžných činností. Může se stát, že budete mít po zákroku pocit jako po spálení od slunce. Ten ale odezní do 24 hodin po ošetření.

Kdo může podstoupit zákrok?

Fotorejuvenace je vhodná pro zdravé osoby nad 18 let.

Máte zájem podstoupit fotorejuvenaci? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Více info o zákroku

Pleť může při náročném cvičení trpět

Chodíte pravidelně cvičit, protože si chcete udržovat krásně tvarovanou postavu, cítit se lépe, předcházet civilizačním chorobám, odbourávat každodenní stres a mít celkově ten dobrý pocit, když se z fitness centra vracíte příjemně unavení? To je v pořádku. Cvičení prospívá také nejrozsáhlejšímu orgánu vašeho těla: pleti. Pomáhá ji prokrvovat, vyživuje buňky a udržuje svalový tonus. Ale všeho moc škodí, říká jedno staré úsloví. Je důležité, abyste poznali, kdy cvičíte nadmíru. Kůže může trpět vysílením, vznikají na ní pak vrásky, strie a nerovnosti. Jak se vyvarovat poškození pleti, a co dělat, když už k němu došlo, se dovíte v textu dále. Číst dále

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!