Estetická stomatologie

Začít s profesionální péčí není nikdy pozdě!

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Naše klinika vám nabídne kvalitní péči

U nás v Brandeis Clinic jsme schopni vám nabídnout stomatologickou péči na nejvyšší možné úrovni. Na první nezávazné konzultaci zkušený stomatolog zkontroluje stav vašeho chrupu a navrhne další postup.

Klientka MonikaV případě nutnosti jsou naši lékaři schopni provést i náročnější chirurgické zákroky. Vždy vám nejprve postup do detailů vysvětlí a zákrok provedou co nejšetrněji.

Teprve ve chvíli, kdy jsou vaše zuby a dásně zcela zdravé, je možné přistoupit k řešení estetických vad. Nabídneme vám jak profesionální bělení zubů, tak i možnost estetické korekce zubů fasetami, které dokáží korigovat nerovnosti i nevhodné zabarvení zubu. Možností je ale mnohem více, další postup je proto nutné domluvit individuálně s naším zubním lékařem. Péči samozřejmě doplňují i návštěvy dentální hygienistky, která vám zuby dokonale vyčistí. Rovněž se zde dozvíte, jak odstranit nedostatky v péči o zuby a dásně.

Pracujeme s nejmodernějším přístrojovým vybavením

Naše unikátní přístrojové vybavení v kombinaci s profesionálním zkušeným týmem nám umožňuje nabídnout klientům kvalitní a zároveň komfortní stomatologickou péči. Při vyšetřování používáme mimo jiné tyto nejmodernější přístroje:

1. Digitální 3D rentgen

Rentgenové vyšetření stále patří k hlavním diagnostickým postupům. V posledních letech ale prodělalo mnoho změn - díky nejmodernějšímu panoramatickému rentgenu jsme schopni "posvítit" si na celou vaši ústní dutinu a léčit vás opravdu komplexně a účinně. Díky digitalizaci je navíc dávka rentgenového záření pro tělo minimální.

2. Speciální fluorescenční zařízení k detekci kazů

Už žádná bolest při vyšetřování, žádné klepání na každý zub zvlášť! Během několika vteřin tato unikátní ústní kamerka, kterou disponujeme jako jedni z mála v republice, vyhledá i ty nejmenší kazy. Stav vašeho chrupu zároveň promítáme i vám na obrazovku umístěnou před vyšetřovacím křeslem. Díky této nejmodernější technologii můžeme začít s léčbou hned v počátku, bez nepříjemného vrtání.

3. Patentovaný T-Scan ® přístroj pro okluzní analýzu

Ani s tímto přístrojem se v ordinaci většiny zubařů nesetkáte. Jako jediný dokáže dokonale a komplexně zanalyzovat sílu skusu na styčných plochách jednotlivých zubů. Z našich zkušeností totiž víme, že znát rozložení žvýkacích sil na jednotlivé zuby je velmi důležité u všech klientů - tedy nejen těch, jimž budeme aplikovat zubní implantáty. Dnes tento přístroj používáme před plombováním i zhotovováním můstků, korunek a faset.

Díky tomuto revolučnímu přístroji jsme schopni vyřešit celou řadu léta trvajících problémů - jako jsou bolesti hlavy, čelistních kloubů nebo svalů vlivem přetěžování při špatném rozložení skusu a mnohým dalším problémům předejít.

Využijte naší bleskové půjčky na zubní péči. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 226 291 640 či emailu: info@brandeisclinic.cz.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vás objednáme na nezávaznou konzultaci, na které vám hned můžeme navrhnout schéma léčebného plánu určeného přímo pro vás.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!