Mikrodermabraze

Po ošetření odpovídala Denise na otázky:

Můžete se návštěvníkům našich webových stránek představit?

Jmenuji se Denise Delgago a jsem původem z Brazílie, pracuji jako modelka, a tak je pro mne samozřejmě vzhled velmi důležitý. Snažím se žít zdravě, mít dostatek spánku a používat kvalitní kosmetiku. Cítila jsem, že na podzim je moje pleť tak nějak oslabená, bez života, a potřebuje vzpruhu.

Proč jste se rozhodla pro toto ošetření?

Mám citlivou pleť a ne každé ošetření je pro mne vhodné. Vždycky jsem se dost bála vyzkoušet nějaké ošetření, protože jsem viděla několik velmi špatných výsledků u svých přátel. Proto jsem se, po konzultaci u Veroniky Vampolové, derma specialistky, rozhodla pro mikrodermabrazi.

Měla jste nějaké obavy před ošetřením? Pokud ano, jaké? 

I přes všechny vysvětlení a závěru, že toto ošetření je v mém případě to nejlepší, jsem stále měla pochybnosti o konečném výsledku. Ale když jsem přišla na kliniku ve smluvený termín, hodně jsem to s derma specialistkou probírala a zodpověděla všechny moje otázky a nakonec jsem byla pevně přesvědčená, že jsem se rozhodla správně. 

Jak jste se při ošetření cítila?

Ošetření bylo velmi jemné, cítila jsem se jako na relaxační masáži obličeje. Veronika mi krok za krokem vysvětlovala, co dělá, takže jsem se cítila velmi příjemně a pohodlně. 

Která fáze se Vám nejvíce líbila?

Ošetření se mi líbilo od začátku do konce.

Jaký dojem jste měla po ošetření? Doporučila byste toto ošetření?

Moje pleť byla čistá a zářivá. Výsledek je okamžitý, ale, co je zajímavější, po týdnu se moje pleť zlepšuje každý den. 

Budete chodit pravidelně?

Rozhodně. Veronika mi doporučila každých 40 dní. Myslím si, že pro mne je to nejlepší řešení. Z výsledků jsme nadšená a moje kamarádky se mne ptají na název krému, který používám, protože moje pleť vypadá dokonale:).

Speciální poděkování Veronice :-)

 

Související obrázky

Denise Delgado na konzultaci před ošetřením Denise Delgado během ošetření Mikrodermabrází Denise Delgado s ošetřující lékařkou a přítelem Martinem Gardavským

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!