Chemický peeling

Znovuzrození pleti do 60 minut. Chemický peeling představuje stále žádané a zároveň velmi šetrné kosmetické ošetření, jehož cílem je rozjasnění a omlazení pleti, vyhlazení vrásek, odstranění pigmentových skvrn, drobných jizviček a akné. Doporučuje se v jakémkoli věku – jak pro suchou pokožku s projevy stárnutí, tak i pro mladou mastnější či aknózní pleť.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Princip chemického peelingu

Na trhu existuje velké množství přípravků určených pro chemický peeling. My jsme pro vás vybrali kvalitní britskou značku Medik8. Principem ošetření je nastartovat v pleti postupnou obměnu povrchových buněk. Té dosahujeme pomocí aplikace enzymů a chemických složek. Díky nim začne pleť sama vytvářet nové zdravé buňky. Po odstranění zničené vrstvy pokožky působí pleť zdravěji a svěžeji již po prvním zákroku.

Peeling může být aplikovaný na tvář, krk, dekolt, ruce a záda.

Výhody chemického peelingu na Brandeis Clinic

Zaručené výsledky!

Používáme chemické peelingy od britské lékařské značky Medik8, u nichž jsou výsledky viditelné již po prvním ošetření, ať už jde o odstranění vrásek, akné, nadměrnou pigmentaci či suchou pokožku. Tyto peelingy jsou vyvíjí tým biochemiků a farmakologů v moderním výzkumném zařízení ve Velké Británii, a to na základě nejnovějších vědeckých poznatků.

Bezpečí

Každý z peelingů obsahuje vybranou směs bylin, která minimalizuje podráždění a zároveň nabízí nejlepší možné výsledky. Chemický peeling aplikovaný do hloubky kůže aplikují na Brandeis Clinic pouze zkušení lékaři a dermatologové.

Univerzálnost

Peelingy Medik8 jsou vhodné pro každý typ pleti a lze je použít i na velmi jemnou kůže očního okolí či citlivou pleť, u které jiné značky způsobují zčervenání a podráždění.

Skvělý poměr cena/výkon

Cena ošetření prémiové značky Medik8 je srovnatelná s jinými ošetřeními nabízenými na klinikách laserové a korektivní dermatologie v Praze používajícími jiné značky. 

 

Před zákrokem

Před samotnou aplikací vždy lékař doporučí typ a intenzitu chemického peelingu dle typu Vaší pleti.
Před chemickým peelingem už nepoužívejte žádné kosmetické masky, jiné druhy peelingů nebo dermabraze. Stejně tak před ošetřením již pokožku nedepilujte ani neepilujte. Bezprostředně před aplikací chemického peelingu není vhodné absolvovat kosmetické ošetření ani barvení vlasů.

Během zákroku

Chemický peeling trvá 30 minut až jednu hodinu a je zcela bezbolestné. Pokud si budete přát dosáhnout výraznějších efektů - odstranit vrásky, pigmentové skvrny nebo střední až silné akné - bude nutné absolvovat více sezení. Průměrný počet se pohybuje mezi 3 až 5.
Ošetření pleti probíhá ambulantně a klient ihned po zákroku odchází domů.

Po zákroku

Bezprostředně po aplikaci peelingu je pokožka mírně zrůžovělá až červená a může se objevit mírný otok. Vrchní část pokožky se začne postupně odlupovat, což je žádoucí jev. Hojení pleti může trvat od jednoho dne až do dvou týdnů v závislosti na zvolené síle peelingu.
Bezprostředně po ošetření je nutné vyhýbat se slunečnímu záření a soláriu.

Kdo může podstoupit zákrok?

Chemický peeling můžeme provést ženám i mužům bez ohledu na věk. Pokud jste těhotná, doporučujeme ošetření odložit na dobu po porodu. V den plánované aplikace peelingu nesmí probíhat na ošetřovaných místech žádné virové kožní onemocnění (opary, bradavice atd.).

 

Chcete vypadat mladší? Zkuste chemický peeling! Na konzultaci se můžete objednat zde.

 

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Více info o zákroku

Ošetření vyhledávané hollywoodskými hvězdami? Na Brandeis Clinic více variant za méně peněz a i s lepšími výsledky

V médiích se v poslední době objevily zprávy o zázračném ošetření nazývaném The Triad Facial, které trvá 30 minut a stojí 1000 dolarů. Poskytuje ho newyorský dermatolog David Colbert. Toto ošetření si chválí hvězdy jako Angelina Jolie, Naomi Watts, Michelle Williams, Rachel Weisz nebo Robin Wright. Tato metoda neunikla Anně Brandejs, majitelce a zakladatelce pražské Brandeis Clinic, kde se poskytují také služby estetické medicíny. Co si o něm Anna Brandejs myslí? „Za podobné ošetření na naší klinice zaplatíte zlomek ceny. Číst dále

Pleť může při náročném cvičení trpět

Chodíte pravidelně cvičit, protože si chcete udržovat krásně tvarovanou postavu, cítit se lépe, předcházet civilizačním chorobám, odbourávat každodenní stres a mít celkově ten dobrý pocit, když se z fitness centra vracíte příjemně unavení? To je v pořádku. Cvičení prospívá také nejrozsáhlejšímu orgánu vašeho těla: pleti. Pomáhá ji prokrvovat, vyživuje buňky a udržuje svalový tonus. Ale všeho moc škodí, říká jedno staré úsloví. Je důležité, abyste poznali, kdy cvičíte nadmíru. Kůže může trpět vysílením, vznikají na ní pak vrásky, strie a nerovnosti. Jak se vyvarovat poškození pleti, a co dělat, když už k němu došlo, se dovíte v textu dále. Číst dále

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!