Brandeis Clinic by Lucie Kalinová

Brandeis Clinic se nachází v centru Prahy v nádherné historické budově z roku 1364, která je velmi citlivě přestavěna na kliniku. To, společně s profesionální péčí celého týmu pod vedením MUDr. Lucie Kalinové, PhD., vytváří pro klienty jedinečnou a luxusní atmosféru, kterou nikde jinde nenajdou.  

 

Doktorka Kalinová je primářkou zdejšího oddělení plastické chirurgie, které rozšířila a zmodernizovala. Toto oddělení nabízí širokou škálu ošetření prováděných zkušeným týmem lékařů pod jejím vedením, celé portfolio zákroků najdete zde.

Zároveň provádíme ošetření z oblasti korektivní dermatologie. Doktorka Kalinová je odbornicí a národní školitelkou na aplikaci injekčních preparátů Belkyra®, výplní na bázi kyseliny hyaluronové, zde pracuje s špičkovými produkty značky Juvedérm® a botulotoxinu.

Samostatné oddělení tvoří stomatologie, která poskytuje komplexní péči - od běžných ošetření, přes složitější chirurgické zákroky, až po bělení zubů. Samozřejmostí jsou služby kvalitních dentálních hygienistů.

Nabízíme tedy komplexní péči v oblasti estetické medicíny, kterou poskytujeme v souladu s nejvyššími standardy bezpečnosti. Rádi vás uvítáme v jedinečném prostředí historické budovy U Modré Růže v centru Prahy!

Máte-li na nás jakékoli dotazy nebo si přejete rezervovat termín nezávazné schůzky, kontaktujte nás.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!