Brandeis clinic aneb Stvořitelé novodobé krásy

Objevte v sobě nadpozemskou krásu s týmem špičkových lékařů Brandeis Clinic

Uvažujete-li o vylepšení svého vzhledu pomocí estetické medicíny, svěřte se do péče renomovaných lékařů Brandeis Clinic v historickém centru Prahy! Koncept špičkového pracoviště plastické chirurgie je založen na švýcarské kvalitě poskytovaných služeb, což klini­ce umožňuje poskytovat prémiovou péči i té nejnáročnější klientele. V elegantním a diskrétním prostředí luxusní kliniky Vám naši špič­koví lékaři citlivě vymodelují přirozeně vypadající křivky snů a přesvědčí Vás o tom, že věk je jen číslo, se kterým se dá pracovat. Probuďte v sobě své mladší já a dejte o něm sebevědomě vědět i Vašemu okolí.

Brandeis Clinic - pražská klinika s puncem švýcarské kvality

Zakladatelé kliniky věří, že hranice péče v oboru plastické chirurgie je možné definovat jinak a lépe. Že technologie mohou být modernější, než je tomu na jiných klinikách v ČR, úroveň komfortu vyšší, atmosféra vřelejší a pocit bezpečí a diskrétnosti ještě větší. A hlavně - odborníci z domácího i zahraničního lékařského prostředí zkušenější. Všichni lékaři Brandeis Clinic mají letité zkušenosti z domova i zahraničí, řada z nich působila na špičkových londýnských a švýcarských klinikách a přednášela na těch nejprestižnějších světových univerzitách.

Filozofie Brandeis Clinic je založena na poctivém přístupu a precizní lékařské péči. Symbióza nejnovějších poznatků současné vědy aplikovaných těmi nejzkušenějšími tuzemskými lékaři a ultramoderních technologií činí z kliniky nejvyspělejší pracoviště estetické medicíny v České republice. Nabízíme komplexní prémiovou péči v oblasti estetické medicíny. Provádíme ošetření z oblasti korektivní a laserové dermatologie i náročnější zákroky vedené plastickým chirurgem. Všechnu péči poskytujeme v souladu s nejvyššími standardy bezpečnosti. Samostatné oddělení tvoří stomatologie, která poskytuje komplexní péči - od běžných ošetření, přes složitější chirurgické zákroky, až po bělení zubů. Samozřejmostí jsou služby kvalitních dentálních hygienistů. V neposlední řadě se zaměřujeme na tzv. preventivní medicínu. Během jediného sezení dokážeme kompletně zmapovat váš zdravotní stav.

Objevte v sobě nadpozemskou krásu

Vzhled není v životě tím nejdůležitějším, ale leccos o nás vypovídá. Pěstěný zevnějšek naznačuje stejně precizní přístup i ke zbytku života. Pocit vlastní atraktivity s sebou nese dva příjemné vedlejší efekty: sebevědomí a otevřenou cestu k bezstarostnému životu. Se zdravým sebevědomím totiž ruku v ruce přichází i úspěchy v pracovní a soukromé sféře. Současná estetická medicína je na tak vysoké úrovni, že posouvá hranice reálných možností velmi blízko k dokonalosti. Estetické nedostatky už nemusejí být doživotním traumatem. Tým našich zkušených odborníků a vysoce specializovaných českých lékařů se světovým renomé umí estetické nedokonalosti velmi elegantně proměnit v přednosti. Lékaři totiž dokáží s nebývalým citem modelovat křivky lidského těla a probouzet v něm nadpozemskou krásu.

Brandeis Clinic je perlou mezi ostatními pracovišti estetické medicíny. Vyzkoušejte i Vy, jaké zázraky naši lékaři dokáží a poznejte nadpozemský komfort, který poskytujeme se stejnou samozřejmostí jako prémiovou kvalitu lékařské péče. Ve stylovém interiéru naleznete pocit bezpečí a diskrétnosti. Rádi Vás uvítáme v historickém centru Prahy a posuneme Vaše sebevědomí blíže ke hvězdám!

 

Le Baron - Exkluzivní společenský magazín, 11/2013

Kontaktujte nás se svým dotazem
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.