Brand story Brandeis Clinic

Rodina Brandejsů věří, že hranice péče v oboru plastické chirurgie je možné definovat jinak a lépe. Že technologie mohou být modernější, než je tomu na jiných klinikách v ČR, úroveň komfortu vyšší, atmosféra vřelejší a pocit bezpečí a diskrétnosti ještě větší. A hlavně – odborníci z domácího i zahraničního lékařského prostředí zkušenější.

Antonín Brandejs, respektovaný hoteliér z rodiny s dlouholetou tradicí spjatou se staropražským Hotelem Paříž, se se svou ženou rozhodl kliniku plastické chirurgie vybudovat i pro to, že v tradici jeho rodiny se vždy snoubily perfektní služby s medicínou. Už dědeček Antonína Brandejse, který do Prahy přišel z malého východočeského městečka, zakládal sanatoria po různých místech Československa. Nejvíce ale miloval Hotel Paříž, který koupil v roce 1923 a který hýčkal a podle tehdejších francouzských trendů zušlechťoval tak, že se hotel brzy stal místem setkání mnoha umělců a milovníků estetiky.

A stejně tak, jako po restituci v roce 1991 obnovil Antonín Brandejs slávu Hotelu Paříž, vybudoval teď spolu se svou ženou i kliniku, která kromě plastické chirurgie nabízí i péči v oblastech jako zubní lékařství či korektivní a laserová dermatologie. To vše bez účasti jakýchkoli finančních skupin nebo dotací. Praxe v oboru Anny Brandejs, úspěšné manažerky v oblasti estetické medicíny, navíc klinice zajišťuje to nejlepší možné vybavení a zkušenosti pro její vedení. Podnikatelská tradice rodiny a její barvitá historie zase zaručuje kvality potřebné pro poskytování služeb, jaké byly v dobách první republiky, kdy se rodina Brandejsů poprvé dostávala do povědomí společnosti, naprosto samozřejmé. A právě proto, aby tyto vysoké standardy v péči o klienty mohly přežívat i dnes v prostředí kliniky, nakoupila rodina Brandejsů pro kliniku množství nových technologií, kliniku umístila do těsné blízkosti Hotelu Paříž a pro co největší pohodlí klientů ji vybavila architektonicky ojedinělými interiéry, které z ní dělají i příjemné místo pro relaxaci.

Inspiraci, jak do českého prostředí přenést preciznost a kvalitu zahraničních lékařských služeb, totiž hledal Antonín Brandejs ve Švýcarsku. Později také žil a obchodoval na Středním východě a v Kanadě, kde se naučil, že když lidem nabídne kvalitní služby, lidé je ocení a také si za ně i rádi připlatí. Ty samé principy teď vyznává se svou ženou i ve vedení kliniky: jeho snem je provozovat plastickou chirurgii těch nejvyšších kvalit – s preciznějšími moderními technologiemi, než na které byli dosud klienti zvyklí, a hlavně s těmi nejlepšími specialisty, jací v oboru jsou. Všichni lékaři Brandeis Clinic mají letité zkušenosti z domova i zahraničí, řada z nich působila na špičkových londýnských a švýcarských klinikách a přednášela na těch nejprestižnějších světových univerzitách.

Přesně tím, čím býval v dobách své největší slávy a čím nyní zase je Hotel Paříž, tak je i nová Brandeis Clinic: perla mezi ostatními klinikami a místo, kde důvěryhodnost, poctivost a pracovitost nejsou jen prázdnými PR pojmy, ale živým odkazem rodiny Brandejsů.