Bezbolestná laserová liposukce SlimLipo

SlimLipo - vaše bezbolestná cesta za dokonalou postavou. Laserová liposukce Brandeis Clinic

Na světě jsou určitě důležitější hodnoty, než fyzická krása, máloco ale ovlivňuje naše sebevědomí více. Navazování vztahů, profesní úspěchy, psychická pohoda - to vše je závislé na tom, jak jsme sami se sebou spokojeni. Už dávno ale nejsme závislí jen na libovůli matky přírody - estetická medicína dokáže zázraky, navíc se stále vyvíjí mílovými kroky kupředu. Ještě nikdy nebyly metody používané plastickými chirurgy tak šetrné a bezpečné, jako dnes.

Mezi nejvyhledávanější ošetření v oblasti estetické medicíny patří odstranění nadbytečného tuku z problémových partií, tzv. liposukce. Často se jedná o tuk, který se klientům navzdory dietám a sportu nedaří odbourat. Odsávání tuku se provádí již více než čtyřicet let, teprve nedávno ale vědci přišli s revolučním systémem SlimLipo. Jedná se o šetrnou a vysoce účinnou metodu, která pomocí speciálního nejmodernějšího laseru „rozpouští" tuk a tukové buňky. Kromě toho může tentýž laser pomáhat lidem, kteří mají potíže s nadměrným pocením. Brandeis Cli­nic nabízí ošetření pomocí SlimLipo jako jedna z prvních v České republice.

Brandeis Clinic je špičkové pracoviště v centru Prahy, které nabízí komplexní služby v oblasti estetické medicíny. Filozofie kliniky je založena na poctivém přístupu a precizní lékařské péči. Provádí se zde ošetření z oblasti korektivní a laserové dermatologie i náročnější zákroky vedené plastickým chirurgem, vždy v souladu s nejvyššími standardy bezpečnosti. Díky nejmodernějším technologiím a unikátnímu týmu specialistů, kteří mají bohaté zkušenosti z Čech i zahraničí, poskytuje klinika tu nejlepší možnou péči, jež uspokojí i nejnáročnější klientelu.

Revoluční metodu šetrného odstranění nežádoucího tuku představuje jeden z nejtalentovanějších plastických chirurgů MUDr. Miloš Křižko, který zodpověděl naše otázky.

V čem se liší metoda SlimLipo od běžné liposukce?

Metoda SlimLipo využívá laserový paprsek ke zničení tukových buněk. Vhodná volba vlnové délky, ohebný ošetřující hrot a další špičkové technologie, kterou tato metoda využívá, přináší pacientům výhody v podobě menších pooperačních podlitin, modřin, otoků či ztráty krve. Klinické studie potvrzuji až o 79 % méně uvedených vedlejších účinků než po tradiční liposukci. To vše při minimální době rekonvalescenceJako bonus po ošetření SlimLipem se pacientka může pyšnit hladší a pevnější pokožku - to jiné metody neumí.

Jaký přístroj lékaři Brandeis Clinic k odstranění tuku metodou SlimLipo používají?

Metoda SlimLipo je pojmenovaná po přístroji SlimLipo - jedná se o chráněnou značku výrobce přístroje Palomar. Pod názvem SlimLipo se skrývá kombinace unikátních patentovaných technologií, které jiné přístroje ani lasery nemají.

Pro koho je metoda SlimLipo vhodná? Jaké typy zákroků se s ní dají provádět?

Dá se říci, že tato metoda je vhodná pro kohokoliv, kdo projde předoperačním vyšetřením a chce si vytvarovat tělo podle svých snů. SlimLipo je k tomu vice než vhodné - dokáže ošetřit jak velké oblasti jako je břicho, záda, stehna, tak menší lokality jako je podbradek, lokty, valy rukou či dokonce kolena. U Slimlipa jde opravdu o skutečné tvarování do detailů.

Jak probíhá zákrok a jak dlouhá je rekonvalescence pacienta?

Vše záleží na rozsahu zákroku a na lokalitách. Obecné lze říci, že zákrok trvá od 1 hodiny až do cca 3 hodin a provádí se v lokální anestezii. Pokud se však klient rozhodne spojit několik ošetření v jednom - například liposukci břicha a stehen, boků nebo podbradku, může být zákrok po dohodě proveden i v celkové anestezii. Lékař si nejprve viditelné označí ošetřovanou oblast. Poté ji znecitliví za pomoci speciálního tumescenčního roztoku. Nyní díky 1,5 mm laserovému hrotu tepelné naruší podkožní tuk, který následně odsaje. Na závěr si klient oblékne speciální stahovací prádlo, které podpoří správné vytvarování postavy a vypnutí pokožkyPacient se může vrátit do práce ihned druhý den, je ale nutné nosit 2 týdny stahovací prádlo a omezit sportovní a jiné podobné aktivity.

Je na místě obava, že v partiích, z nichž byl odsát tuk, zbude povislá kůže?

Naštěstí ne. SlimLipo je v tomto unikátní – díky vlastnostem používaných vlnových délek dokáže na pokožku působit tak, že se výrazně stáhne a vyhladí. Mnohdy pacient nemusí podstoupit nepříjemné a jizvy přinášející brachioplastiky či abdominoplastiky.

Je tato metoda vhodná i pro klienty, kteří již v minulosti podstoupili tradiční liposukci a nejsou s výsledky spokojeni?

Ano, dokonce se doporučuje. SlimLipo dokáže vyhladit nepříjemné nerovnosti po zkažených liposukcích. Nerovnosti po SlimLipo nehrozí, tuk je totiž dokonale rozpuštěn.

Jak pomáhá laser klientům trpícím nadměrným pocením?

Klienti trpící touto poruchou mohou podstoupit přibližně hodinový miniinvazivni zákrok téměř bez komplikací, při kterém jsou zničeny potní žlázy a pocení je redukováno o více než 90 %. Jde o trvalý efekt, takže se nemusí opakovat každý půlrok jako u některých neinvazivních metod.

Jaké další typy ošetření kromě liposukcí Brandeis Clinic nabízí?

Jako jedna z mála klinik nabízíme kompletní portfolio ošetření estetické medicíny. Mezi nejoblíbenější patří právě liposukce, z dalších jsou to: zvětšení prsou, operace víček, plastiky nosu, či korekce odstávajících uší.

Proč by si klienti měli vybrat právě Vaši kliniku?

Máme perfektně zařízené operační oddělení, jak operační sály, tak pooperační oddělení. Jak lékaři, tak technologické vybavení naší kliniky je na úrovni nejlepších evropských klinik, zato ceny máme české. Brandeis Clinic je skutečné v mnoha technologiích o několik kroků vpřed před svou konkurencí. Máme mnoho technologií vůbec jako první v ČR, například přístroj Adivive na transplantaci tuku, nebo nejvýkonnější epilační laser na světě atd.

 

Carlsbad Report - exkluzivní společenský magazín, 1/2014

Kontaktujte nás se svým dotazem
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.