Bělení zubů

Zářivý úsměv s dokonale bílými zuby se pomalu stává otázkou společenské prestiže. Mírnému zabarvení se však mnohdy nevyhneme ani při sebelepší péči o chrup.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Za barevnými změnami našich zubů totiž stojí mimo genetických dispozic také mnoho vnějších faktorů - například kouření, pití kávy a silného čaje nebo užívání některých léků.
Ne všechny jmenované faktory můžeme sami ovlivnit, ale nežádoucího zabarvení se můžeme zbavit - prostřednictvím bělení zubů. Ze všech dostupných metod vybíráme u nás na Brandeis Clinic v Praze ty nejmodernější a nejbezpečnější techniky podléhající přísné certifikaci American Dental Association.

Používáme jen moderní šetrné metody

Naše dentální hygienistka Markéta Pavlovičová vyzkoušela bělení Prevdent přímo na sobě

Vybírat si můžete ze dvou základních způsobů bělení zubů - první kombinuje postupné bělení u nás v ordinaci

domácím bělením a druhý představuje jednorázové bělení pomocí speciální plazmové lampy.

1. Ordinanční bělení NOVÉHO TISÍCILETÍ!

Šetrná metoda bělení a zároveň regenerování skloviny, díky pěnovému složení s hydroxyapatitem, který přilne k zubní sklovině a zacelí odhalený dentin. 

Proces bělení obsahuje tyto základní kroky: 

  1. čištění hluboce usazených pigmentů speciálním gelem
  2. bělení skloviny za pomoci pěny s hydroxyapatitem
  3. regenerační fáze s reparin sérem

Výhody bělení:

  • vyšší koncentrace bělící látky
  • žádná bolestivost 
  • odstraňuje hluboko usazený pigment
  • regeneruje povrch zubní skloviny 

Klinické studie prokazují vybělení o 8-9 odstínů, které následně výdrž až 2-3 roky. Celková doba samostatného ošetření trvá okolo 90 minut.
Doporučujeme po bělení dodržovat tzv. bílou dietu neboli vyhnout se barveným potravinám včetně nápojů alespoň 24 hodin po ošetření.

2. Bělení pomocí ordinačních a posléze domácích aplikací přípravku ZOOM!

Tato metoda bývá právem označována za nejrychlejší způsob bělení. V ordinaci vám naneseme na zuby bělící gel, který následně osvítíme speciální lampou. Toto ošetření probíhá ve 3 fázích po 15 minutách.
Jako bonus získáte domací bělení ZOOM! pro případné dobělení a znásobení efektu.

Jak ošetření plazmovou lampou probíhá?

Před ošetřením vám rty a dásně pokryjeme ochranným materiálem, abychom předešli jejich podráždění. Nyní aplikujeme bělící gel a spustíme světelnou lampu. Během ošetření třikrát 15 minutových intervalech vyměníme bělící gel. A to je vše - po zhruba hodinovém ošetření mohou být vaše zuby bělejší až o 8 odstínů podle mezinárodně uznávaného vzorníku VITA Classical Shade Guide.

Před samotným bělením doporučujeme nejprve dokonale odstranit ze zubů a mezizubních prostor všechny nečistoty, s čímž vám velmi rády poradí naše zkušené dentální hygienistky.

3. Ordinační bělení OPALESCENCE BOOST 40%!

Opalescence Boost je silný bělící gel se 40% peroxidu vodíku, který je určen k bělení v ordinaci zubním lékařem či pod jeho dohledem.

Ošetření probíhá ve třech dvaceti minutových intervalech a díky desenzibilační složce obsažené v gelu je Vaše citlivost omezena na minimum, což vytváří z tohoto ošetření rychlý a příjemný způsob, jak docílit estetického úsměvu a vyššího sebevědomí.

Z ordinace odcházíte s minimálně o tři odstíny světlejšími zuby a bělení pokračuje dalších 12 až 24 hodin po ošetření.  Doporučujeme Vám proto dodržovat tzv. bílou dietu alespoň 48 hodin po ošetření a vyhnout se barveným potravinám včetně nápojů.
V případě, že máte ve viditelné oblasti úsměvu kompozitní či keramické výplně, je nutné si uvědomit, že k jejich vybělení nedojde. Doporučujeme Vám proto zuby vybělit před zhotovením estetických výplní a protetiky.

V pohodlí Vašeho domova můžete v případě potřeby bělit Vaše zuby pomocí gelu Opalescence s 16% karbamid peroxidem, který je nanášen do individuálně zhotovených nosičů dle otisků Vašich zubů               nebo pomocí CREST Whitestripes-bělících pásek, které jsou jedničkou na Americkém trhu. Docílíte tak dlouhotrvajícího přitažlivého úsměvu.

4. Domácí bělení pomocí přípravku OPALESCENCE PF 16%!

Při tomto způsou bělení si sami nanášíte bělicí gel do formiček zhotovených na míru podle otisků Vašich zubů.

Máte-li jakékoli dotazy nebo si přejete domluvit nezávaznou konzultaci, neváhejte nás kontaktovat!

 

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650

Více info o zákroku

Bělení zubů nemůže provádět kdokoli

Češi rádi nakupují výhodně. Dokazuje to množství slevových serverů, akčních nabídek na barevných letácích ve schránkách i nesčetné televizní a rozhlasové reklamy, které jsou postaveny na lákavé ceně. Mohu k tomu říci jen toto: Ať si každý nakupuje podle svých možností, nepřísluší mi to hodnotit. Ale pokud jde o zdravotní péči, byla bych opatrná. Bělení zubů na základě voucheru ze slevového portálu nebo v obchodním centru cestou ze supermarketu? Číst dále

Zářivý úsměv je vaší celoživotní vizitkou

Ne každý se může pyšnit přirozeně zářivým úsměvem. Za zažloutlý chrup mohou naše geny i špatná životospráva. Kouření, pití kávy nebo červeného vína, nezdravá strava, to vše může způsobit zabarvení zubů. Naštěstí lze tento estetický problém jednoduše vyřešit jednou návštěvou zubní kliniky. Vyzrajte na přírodu a oslňte bílým chrupem, který v létě díky opálené pokožce ještě více vynikne. Číst dále