Bělení zubů


Zářivý úsměv s dokonale bílými zuby se pomalu stává otázkou společenské prestiže. Mírnému zabarvení se však mnohdy nevyhneme ani při sebelepší péči o chrup.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Za barevnými změnami našich zubů totiž stojí mimo genetických dispozic také mnoho vnějších faktorů - například kouření, pití kávy a silného čaje nebo užívání některých léků.
Ne všechny jmenované faktory můžeme sami ovlivnit, ale nežádoucího zabarvení se můžeme zbavit - prostřednictvím bělení zubů. 

Používáme jen moderní šetrné metody

Vybírat si můžete ze dvou základních způsobů bělení zubů - první kombinuje postupné bělení u nás v ordinaci domácím bělením a druhý představuje jednorázové bělení pomocí speciální plazmové lampy.

 

Ordinační bělení

Inovativní dvoufázové bělení zubů je díky přesně dodržovaným postupům dotaženo k dokonalosti.

První fáze ošetření spočívá ve zhotovení přesně padnoucích nosičů, které vám lékař vytvoří z vašich otisků zubů. Tyto nosiče následně používáte spolu s gely po dobu dvou týdnů, vždy přes noc.

Ve druhé fázi se pak po této čtrnáctidenní kúře dostavíte k ordinačnímu bělení u specialisty, který Vám zuby šetrně vybělí pomocí 6% peroxidu.

Oproti klasickému bělení zubů, které je jen povrchové a jehož efekt po čase mizí, je výsledek bělení  permanentní a to i bez dodržování tzv. bílé diety!  Nemusíte se tedy nijak omezovat a odpírat svůj oblíbený šálek kávy, ani červené víno či cigarety.

Kouzlo systému Super Whitening tkví v tom, že je natolik efektivní, aby vybělil i zuby silných kuřáků, ale zároveň i velmi šetrný. Mohou si ho tedy bez obav dovolit i ti z vás, kteří mají citlivější zubní krčky.

Máte-li jakékoli dotazy nebo si přejete domluvit nezávaznou konzultaci, neváhejte nás kontaktovat!

 

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Více info o zákroku

Bělení zubů nemůže provádět kdokoli

Češi rádi nakupují výhodně. Dokazuje to množství slevových serverů, akčních nabídek na barevných letácích ve schránkách i nesčetné televizní a rozhlasové reklamy, které jsou postaveny na lákavé ceně. Mohu k tomu říci jen toto: Ať si každý nakupuje podle svých možností, nepřísluší mi to hodnotit. Ale pokud jde o zdravotní péči, byla bych opatrná. Bělení zubů na základě voucheru ze slevového portálu nebo v obchodním centru cestou ze supermarketu? Číst dále

Zářivý úsměv je vaší celoživotní vizitkou

Ne každý se může pyšnit přirozeně zářivým úsměvem. Za zažloutlý chrup mohou naše geny i špatná životospráva. Kouření, pití kávy nebo červeného vína, nezdravá strava, to vše může způsobit zabarvení zubů. Naštěstí lze tento estetický problém jednoduše vyřešit jednou návštěvou zubní kliniky. Vyzrajte na přírodu a oslňte bílým chrupem, který v létě díky opálené pokožce ještě více vynikne. Číst dále

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!