Bělení zubů


Zářivý úsměv s dokonale bílými zuby se pomalu stává otázkou společenské prestiže. Mírnému zabarvení se však mnohdy nevyhneme ani při sebelepší péči o chrup.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Za barevnými změnami našich zubů totiž stojí mimo genetických dispozic také mnoho vnějších faktorů - například kouření, pití kávy a silného čaje nebo užívání některých léků.
Ne všechny jmenované faktory můžeme sami ovlivnit, ale nežádoucího zabarvení se můžeme zbavit - prostřednictvím bělení zubů. Ze všech dostupných metod vybíráme u nás na Brandeis Clinic v Praze ty nejmodernější a nejbezpečnější techniky podléhající přísné certifikaci American Dental Association.

Používáme jen moderní šetrné metody

Naše dentální hygienistka Markéta Pavlovičová vyzkoušela bělení Prevdent přímo na sobě

 

Vybírat si můžete ze dvou základních způsobů bělení zubů - první kombinuje postupné bělení u nás v ordinaci

domácím bělením a druhý představuje jednorázové bělení pomocí speciální plazmové lampy.

 

1 Ordinační bělení Super Whitening

Inovativní dvoufázové bělení zubů Super Whitening  je díky přesně dodržovaným postupům dotaženo k dokonalosti.

První fáze ošetření spočívá ve zhotovení přesně padnoucích nosičů, které vám lékař vytvoří z vašich otisků zubů. Tyto nosiče následně používáte spolu s gely po dobu dvou týdnů, vždy přes noc.

Ve druhé fázi se pak po této čtrnáctidenní kúře dostavíte k ordinačnímu bělení u specialisty, který Vám zuby šetrně vybělí pomocí 6% peroxidu.

Oproti klasickému bělení zubů, které je jen povrchové a jehož efekt po čase mizí, je výsledek bělení Super Whitening permanentní a to i bez dodržování tzv. bílé diety!  Nemusíte se tedy nijak omezovat a odpírat svůj oblíbený šálek kávy, ani červené víno či cigarety.

Kouzlo systému Super Whitening tkví v tom, že je natolik efektivní, aby vybělil i zuby silných kuřáků, ale zároveň i velmi šetrný. Mohou si ho tedy bez obav dovolit i ti z vás, kteří mají citlivější zubní krčky.

 

2. Ordinanční bělení NOVÉHO TISÍCILETÍ!

Nyní s 20% slevou! Přijďte s Vaším doprovodem (partnerem, známým, kolegou, přibuzným apod.) a získejte každý slevu 20%. Společně ušetříte až 4.360,-Kč. *

Šetrná metoda bělení a zároveň regenerování skloviny, díky pěnovému složení s hydroxyapatitem, který přilne k zubní sklovině a zacelí odhalený dentin. 

Proces bělení obsahuje tyto základní kroky: 

  1. čištění hluboce usazených pigmentů speciálním gelem
  2. bělení skloviny za pomoci pěny s hydroxyapatitem
  3. regenerační fáze s reparin sérem

Výhody bělení:

  • vyšší koncentrace bělící látky
  • žádná bolestivost 
  • odstraňuje hluboko usazený pigment
  • regeneruje povrch zubní skloviny 

Klinické studie prokazují vybělení o 8-9 odstínů, které následně výdrž až 2-3 roky. Celková doba samostatného ošetření trvá okolo 90 minut.
Doporučujeme po bělení dodržovat tzv. bílou dietu neboli vyhnout se barveným potravinám včetně nápojů alespoň 24 hodin po ošetření.

Před samotným bělením doporučujeme nejprve dokonale odstranit ze zubů a mezizubních prostor všechny nečistoty, s čímž vám velmi rády poradí naše zkušené dentální hygienistky.

*Pro využití slevy ve výši 20% je nutné se objednat na ošetření s doprovodem (2 osoby) ve stejný den.
 

3. Ordinační bělení OPALESCENCE BOOST 40%!

Opalescence Boost je silný bělící gel se 40% peroxidu vodíku, který je určen k bělení v ordinaci zubním lékařem či pod jeho dohledem.

Ošetření probíhá ve třech dvaceti minutových intervalech a díky desenzibilační složce obsažené v gelu je Vaše citlivost omezena na minimum, což vytváří z tohoto ošetření rychlý a příjemný způsob, jak docílit estetického úsměvu a vyššího sebevědomí.

Z ordinace odcházíte s minimálně o tři odstíny světlejšími zuby a bělení pokračuje dalších 12 až 24 hodin po ošetření.  Doporučujeme Vám proto dodržovat tzv. bílou dietu alespoň 48 hodin po ošetření a vyhnout se barveným potravinám včetně nápojů.
V případě, že máte ve viditelné oblasti úsměvu kompozitní či keramické výplně, je nutné si uvědomit, že k jejich vybělení nedojde. Doporučujeme Vám proto zuby vybělit před zhotovením estetických výplní a protetiky.

V pohodlí Vašeho domova můžete v případě potřeby bělit Vaše zuby pomocí gelu Opalescence s 16% karbamid peroxidem, který je nanášen do individuálně zhotovených nosičů dle otisků Vašich zubů               nebo pomocí CREST Whitestripes-bělících pásek, které jsou jedničkou na Americkém trhu. Docílíte tak dlouhotrvajícího přitažlivého úsměvu.

 

4. Domácí bělení pomocí přípravku OPALESCENCE PF 16%!

Při tomto způsou bělení si sami nanášíte bělicí gel do formiček zhotovených na míru podle otisků Vašich zubů.

Máte-li jakékoli dotazy nebo si přejete domluvit nezávaznou konzultaci, neváhejte nás kontaktovat!

 

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Více info o zákroku

Bělení zubů nemůže provádět kdokoli

Češi rádi nakupují výhodně. Dokazuje to množství slevových serverů, akčních nabídek na barevných letácích ve schránkách i nesčetné televizní a rozhlasové reklamy, které jsou postaveny na lákavé ceně. Mohu k tomu říci jen toto: Ať si každý nakupuje podle svých možností, nepřísluší mi to hodnotit. Ale pokud jde o zdravotní péči, byla bych opatrná. Bělení zubů na základě voucheru ze slevového portálu nebo v obchodním centru cestou ze supermarketu? Číst dále

Zářivý úsměv je vaší celoživotní vizitkou

Ne každý se může pyšnit přirozeně zářivým úsměvem. Za zažloutlý chrup mohou naše geny i špatná životospráva. Kouření, pití kávy nebo červeného vína, nezdravá strava, to vše může způsobit zabarvení zubů. Naštěstí lze tento estetický problém jednoduše vyřešit jednou návštěvou zubní kliniky. Vyzrajte na přírodu a oslňte bílým chrupem, který v létě díky opálené pokožce ještě více vynikne. Číst dále

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!