Angel - Omlazení krevní plasmou

Omlazení pleti kmenovými buňkami, růstovými faktory a krevními destičkami to je Angel lift, nová a v dnešní době nejúčinnější metoda omlazení pleti pomocí krevní plasmy.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Jak ošetření probíhá:

Pacientovi se odebere malý vzorek krve. Ten se vloží do sofistikovaného systému Angel který extrahuje plasmu s vysokou koncentrací krevních destiček a dalších faktorů podporujících omlazení kůže nebo léčbu a hojení ran. Plasma se pacientovi zavede do míst, kde potřebujeme docílit omlazení kůže, či urychlit a zkvalitnit hojení ran. Ošetření není bolestivé přesto pacient může cítit lehké šimrání během ošetření i několik hodin po ošetření.

Kde se Angel lift používá a jaký má účinek:

  • Omlazení obličeje, dekoltu, ramen, rukou
  • Výplň vrásek a dodání objemu pleti
  • Podpoření růstu vlasů
  • Při chirurgických face liftech pro rychlejší hojení
  • Při auto transferu tuku pro lepší výsledek a rychlejší hojení
  • Při léčbě ran

Proč je Angel lift účinnější než jiné metody omlazení krevní plasmou?

Existuje mnoho způsobů omlazení krevní plasmou. Některé fungují jen minimálně a je nutno časté opakování ošetření. Angel lift vyvinutý v USA, má systém dvojitého spinu a proto dokáže extrahovat a vytvořit krevní plasmu s velmi vysokým obsahem krevních destiček. V takto koncentrované plasmě je až 18 krát větší množství krevních destiček než v odebrané a ještě nezpracované krvi. Právě krevní destičky jsou považovány za klíčový faktor omlazení krve. Angel systém umí i nejlépe oddělit od sebe z krve červené krvinky, bíle krvinky, plasmu a krevní destičky, takže lékař je schopen ušít terapii každému pacientovi na míru. Proto tedy Angel lift poskytuje mnohem účinnější a rychlejší omlazení než jiné metody a systémy, které na oddělení používají pouhou gravitaci.

Doba ošetření: 60 min

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Více info o zákroku

Angel lift mnohonásobně předčí jiné přístroje v získávání kvalitní krevní plazmy

Omlazení krevní plazmou vyhlazuje a zlepšuje strukturu pleti a zvyšuje její objem. Metoda Angel lift zajistí získání plazmy s mnohem účinnějším omlazovacím efektem, ve srovnání s jinými metodami, díky vysokému počtu krevních destiček, které jsou základním prvkem při omlazování pleti. Ošetření popisuje Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka Brandeis Clinic, která se v oboru lékařské kosmetiky a přístrojového ošetření pleti pohybuje přes dvacet let. Číst dále

Omlazení krevní plazmou přirozeně navrací pleti pružnost

Terapie krevní plazmou je bezpečná a přirozená metoda využívající potenciál vašeho vlastního těla. Moderní přístroj Angel dokáže z malého vzorku vaší krve vytvořit konzistentní krevní plazmu s vysokou koncentrací reprodukovatelných krevních destiček, jež vyvolají růst nových tkání a zlepšují jejich prokrvení. Dopřejte si jen díky vašemu vlastnímu tělu hladší, vypnutou a zářící pokožku. Číst dále

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!