Angel lift mnohonásobně předčí jiné přístroje v získávání kvalitní krevní plazmy

Omlazení krevní plazmou vyhlazuje a zlepšuje strukturu pleti a zvyšuje její objem. Metoda Angel lift zajistí získání plazmy s mnohem účinnějším omlazovacím efektem, ve srovnání s jinými metodami, díky vysokému počtu krevních destiček, které jsou základním prvkem při omlazování pleti. Ošetření popisuje Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka Brandeis Clinic, která se v oboru lékařské kosmetiky a přístrojového ošetření pleti pohybuje přes dvacet let.

V čem spočívá tato nová metoda omlazení pleti pomocí krevní plazmy a jak je účinná?

Angel Lift dodává pomocí krevní plazmy velmi vysoký obsah krevních destiček, kmenových buněk a růstových faktorů, a tím se řadí do kategorie nejnovějších a nejefektivnějších způsobů ošetření pleti čerpajících z vlastních zdrojů těla. Používá se pro omlazení obličeje, dekoltu, ramen, rukou, na podporu růstu vlasů, při chirurgických faceliftech a také při léčbě ran. Po aplikaci krevní plazmy probíhají stimulované procesy v ošetřené oblasti i nadále. Výsledky u Angel lift jsou obvykle patrné již po první terapii a postupně se ještě zlepšují. Po prvním ošetření doporučujeme udržovací terapii jednou ročně, je ale možné docházet častěji.

Jak přesně probíhá ošetření?

Klientovi odebereme malý vzorek krve, který vložíme do sofistikovaného systému Angel. Plazma bohatá na krevní destičky (platelet-rich plasma, PRP) se v něm extrahuje. Obsahuje vysoké koncentrace růstových faktorů, které podporují omlazení kůže, ale fungují také jako urychlovače přirozeného procesu hojení. Plazma se pak klientovi injekčně aplikuje do míst, kde potřebujeme docílit omlazení kůže, či urychlit a zkvalitnit hojení ran. Křehká povaha krevních destiček vyžaduje, aby injekce byly podávány pečlivě a přesně. Ošetření, které trvá hodinu, není bolestivé, klient může cítit lehké šimrání během ošetření i několik hodin po něm.

Je potřeba mít na takové ošetření speciální přístroj, nestačila by třeba obyčejná centrifuga, jakou mají na jiných klinikách?

Přestože je k dispozici několik přístrojů schopných extrahovat a koncentrovat krevní plasmu, na Brandeis Clinic dáváme jednoznačně přednost systému Angel vyvinutému v USA. Je to proto, že umožňuje kontrolovat koncentraci krevních destiček. Chceme, aby naši klienti odcházeli maximálně spokojeni, proto volíme postupy, které přinášejí nejlepší výsledky. Přístroj Angel docílí účinné regenerace pojivové tkáně díky vysokému počtu krevních destiček. Aby došlo k aktivaci kmenových buněk, musí být koncentrace PRP, kterou aplikujeme klientovi, 4x až 6x vyšší, než je počet krevních destiček v odebrané krvi. Angel této hodnoty dosahuje systémem centrifugy s technologií dvojitého odstřeďování.

Jsou nějaká omezení pro ty, kteří se rozhodnou terapii PRP podstoupit?

Je důležité v den ošetření hodně pít, abychom, kvůli dehydrataci, neměli problémy krev odebrat.

Jak vypadá pokožka po ošetření?

Klienti musí počítat s tím, že místo ošetření bude jeden nebo dva dny po zákroku oteklé. Otok je nutný pro regeneraci kožní tkáně. Modřiny se objevují jen zřídka. Díky vysokému počtu krevních destiček, který je možné získat jenom systémem Angel, pacienti získají lepší objem kůže, vypnutější kontury a zlepšení vzhledu vrásek. Jakmile pacienti vidí výsledky ošetření na své tváři, často požadují další ošetření krku, hrudníku, rukou…

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!