Adivive, výrobce Medi-Khan Jižní Korea

Adivive je ultramoderní technologie na přenos vlastního tuku. Tato metoda zachovává až 90% transplantovaných tukových buněk.

Adivive

Většina žen a mužů, kteří využili starých metod autotransplantace tuku na zvětšení prsou, hýždí, nebo na dodání objemu do obličeje a omlazení rukou je nepokojená s tím, že 40 - 60% tuku se do 3 měsíců vstřebá a proto je nutné proceduru opětovně opakovat.

Adivive je inovativní technologie, která zachovává až 90% tukových buněk. Staré metody, při kterých se odebral tuk z břicha, nebo jiných částí těla, nedokáží dobře z odebraného tuku odseparovat to, co není žádoucí pro autotransplataci: a to jsou: staré tukové buňky, popraskané tukové buňky, zbytky anestezie, krve atd.

Adivive oddělí tukovou tkáň od nežádoucích struktur a kromě odstředivé síly tlačí na tuk ještě pístem s patentovaným filtračním systémem, který odděluje staré, slabé a mrtvé tukové buňky. V tuku separovaném systémem Adivive je na 1 ml až 1 000 000 kmenových buněk, které jsou klíčovým faktorem pro dobré uchycení a přežití tukových buněk. Kmenové buňky napomáhají vytvářet nové krevní cévy, které zásobují tuk výživou.
Adivive je jediný systém na světě, který dokáže oddělit staré buňky od mladých. Přežití takto separovaných buněk je 90%.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!