Omládněte díky vlastnímu tuku! Přizvěte si na pomoc Adivive

Omládněte díky vlastnímu tuku! Adivive - šetrná a bezbolestná cesta k dokonalé postavě

Vysoké procento žen se potýká s přebytkem tuku zvláště v oblastech, ze kterých se ho jen velmi těžko zbavuje. Moderní estetická medicína uožňuje využít tento přebytečný tuk v místěch, kde je potřeba mnohem více. 

Metoda transferu vlastního tuku je známá již několik desetiletí. S výsledky však až doposud nebyli pacienti 100% spokojeni. Nevyhovovala jim především nestálost vyplněných partií, případně nutnost opakování zákroku, aby byl dosažen požadovaný vzhled. Revoluční změnu přinesl přístroj Adivive společnosti Palomar, se kterým jako jedni z prvních v České republice začali pracovat odborníci na pražské klinice estetické medicíny Brandeis Clinic.

Přístroj Adivive lépe oddělí tuk z odebraného místa od přebytečných tekutin, poškozených a starých buněk (adipocitů) a zbytků anestetického roztoku, takže se na cílové místo transplantují vysoce kvalitní a životaschopné tukové buňky bez nečistot. „Vzhledem k vysoké kvalitě tuku je u metody Adivive velkou výhodou, že se uchytí až 90 % aplikovaného tuku. Jiné metody mnohdy takové úspěšnosti nedosahují, proto se často aplikuje tuku více, než je nutné, nebo se transfer musí po čase opakovat. Adivive pravděpodobnost neuchycení výrazně snižuje," vysvětluje MUDr. Musilová z Brandeis Clinic.

Jaké další výhody má transfer tuku pro použití v obličeji?

Tuk lze využít pro konturaci obličeje, jako výplň rtů, či pro zarovnání různých prohlubní (například propadlých jizev). „Transfer tuku je vhodnou alternativou pro všechny, kdo uvažují například o výplni vrásek kyselinou hyaluronovou. Její efekt je sice okamžitý a dlouhotrvající, na rozdíl od transferu tuku ovšem není trvalý a v případě potřeby je nutné její aplikaci opakovat. Při transplantaci tuku se výsledek ustálí po jednom až třech měsících a ve stejném stavu už zůstane,“ dodává MUDr. Andrea Musilová, specialistka z pražské kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic.

Tuk lze odebrat prakticky odkudkoliv

Tuk je možné odebrat téměř z každého místa, kde je dostatečné množství tukové tkáně. Nejčastěji se po konzultaci s lékařem přistupuje k odběru tuku z oblasti hýždí, stehen nebo břicha. „Velkou výhodou autotransplantace tuku je zamezení alergické reakce, protože jde o látku, která je vašemu tělu vlastní. Díky tomu také dodá pleti faktory, které se z ní ztrácí s věkem, a vaše tvář tak bude opět zářit," říká doktorka Musilová z Brandeis Clinic.

Jak probíhá transfer tuku do obličeje?

Tuk pomocí sterilní injekce lékaři odeberou z vybrané části těla a odstředí ho v přístroji Adivive, aby z něj získali ty nejkvalitnější tukové a kmenové buňky, které jsou posléze aplikovány do vybraných partií obličeje. S jejich pomocí je možné vyplnit rýhy pod očima, vyplnit vrásky, zvětšit a zvýraznit rty nebo například vypnout povislé kontury obličeje, na kterých se podepsalo stáří. Metoda je vhodná i pro zahlazení jizev. Rekonvalescence trvá pouze jeden až dva dny. Během prvních několika měsíců dochází k drobnému vstřebání, které nepřesahuje 10 %. Po třech až čtyřech měsících se objeví finální výsledek, který již zůstane trvale

Výhody transferu tuku do obličeje přístrojem Adivive

  • Minimální vstřebání tuku - průměrně 90 % transferovaného množství zůstává trvale
  • Selekce nejkvalitnějších buněk
  • Díky aplikaci vlastních buněk nedochází k alergické reakci
  • Vysoká přesnost modelace a dokonalý výsledek

Zajímá vás víc? Objednejte se na bezplatnou konzultaciVice informací najdete na www.brandeisclinic.cz nebo rovnou napište na adresu info@brandeisdinic.cz

 

Žena a život - lifestylový magazín pro ženy, 3/2014

Kontaktujte nás se svým dotazem
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.