ACP – omlazení krevní plazmou

Omlazení krevní plasmou pomocí metody ACP využívá blahodárných účinků krevní plasmy s vysokou koncentrací krevních destiček.

Popis ošetření

Toto ošetření je vhodné v každém věku a lze použít pro:

  • omlazení obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou
  • vyhlazení vrásek v obličeji, na krku a v dekoltu
  • zjemnění jizviček po akné, úrazu či pooperačních jizev
  • odstranění tmavých kruhů a prohlubní pod očima
  • zlepšení elasticity kůže
  • regeneraci kůže poškozené sluncem
  • léčbu vypadávání vlasů a zesílení jemných vlasů

Účinky metody ACP potvrzuje řada nezávislých klinických studií z celého světa, jedná se o metodu vycházející z poznatků tkáňového inženýrství. Metoda ACP využívá růstové a protizánětlivé faktory krevní plasmy obohacené o aktivované krevní destičky.

 

Průběh ošetření

Zákrok probíhá ambulantně. Pracovník Brandeis Clinic odebere pacientovi 15 ml krve a za pomocí metody ACP z ní oddělní krevní plazmu bohatou na růstové faktory. Následně, pracovník Brandeis Clinic injekčně či za pomoci kanyly aplikuje krevní plazmu do kůže. Takto aplikovaná krevní plazma podporuje vlastní regenerační procesy. Zákrok trvá 30 minut a pro dosažení maximálního efektu je vhodné jej opakovat třikrát, vždy přibližně po 2-4 týdnech a následně cca jedenkrát za 6–12 měsíců.

 

Výhody omlazení krevní plasmou za využití metody ACP na Brandeis Clinic

Vysoká účinnost

Krevní plasma zpracovaná metodou ACP obsahuje o 300 % vyšší koncentraci krevních destiček v porovnání s jinými běžně používanými metodami a je tak schopna dosáhnout 2. – 3. lepších výsledků.

Bezpečnost

Plazma získaná pomocí metody ACP neobsahuje žádné jiné látky jako jsou antikoagulanty, separační gely či aktivátory. Protože se jedná o tělu vlastní látku, ošetření nezpůsobuje alergické reakce či jiné negativní reakce organismu.

Nižší bolestivost

Metoda ACP zpracovává krevní plazmu za pomoci speciální centrifugaci bez použití látek způsobující nepříjemné pálení. Pokud je to možné, pracovníci Brandeis Clinic používají při ošetření atraumatickou kanylu se zaobleným hrotem. Tato kanyla nenarušuje nervová vlákna a drobné cévky, tj. aplikace krevní plazmy je méně bolestivá, nedochází ke krvácení či tvorbě modřinek. Kanylu lze také využít i v místech, kde je použití jehly považováno za nebezpečné, např. v okolí očí.

Zkušenosti

Zákrok na Brandeis Clinic vždy provádí pracovník s bohatými zkušenostmi s prací s krevní plazmou. Ošetření rovněž vždy provádí pracovník s odpovídajícím vzděláním a osvědčeními.

 

Před ošetřením

24 hodin před ošetření dodržujte pitný režim s příjmem 2-3 litrů nealkoholických tekutin. Omezte kofeinové nápoje. Zároveň, 24 hodin před výkonem nekonzumujte tučné potraviny a mléčné nápoje. 2–3 dny před zákrokem vysaďte protizánětlivé léky – nesteroidní antiflogistika. 7 dní před zákrokem vysaďte, po domluvě se svým praktickým lékařem, nesteroidní antiflogistika jako je např. kyselina acetylsalicylová.

Po ošetření

V den po zákroku nenanášejte na ošetřovanou oblast make-up a nenamáčejte ji. Vyvarujte se vysoké fyzické zátěži 24 hodin bezprostředně po zákroku. Po dobu 3 dnů po zákroku se vyvarujte nadměrnému pocení a přímému pobytu na slunci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!